Bībers pret Sendersu: Kanāls 2 piedāvā jautro muzikālo šovu ”Slavenību popiela”

0 Komentāru
Bībers pret Sendersu: Kanāls 2 piedāvā jautro muzikālo šovu ”Slavenību popiela”
Publicitātes foto

Kanāls 2 piedāvā, iespējams, pasaulē jautrāko muzikālo šovu – ”Slavenību popiela”. Popielā uzstāsies un savā starpā sacentīsies Dveins Džonsons un Džimijs Fellons, Anna Hateveja un Emīlija Blānta, Džastins Bībers un Dīons Senderss, kā arī citas zvaigznes… Nepalaidiet garām jauno un izklaidējošo šovu ”Slavenību popiela” no 3. jūnija sestdienās plkst. 20.00! Taču šis nav vienīgais jaunums – uzreiz pēc ”Slavenību popielas” plkst. 21.00 ikvienam būs iespēja ļauties slavenā šova Dejas 2. sezonai.

Zvaigznes atstās… bez elpas krūtīs!

”Slavenību popielas” (Lip Sync Battle) vadītājs ir leģendārais reperis un aktieris LL Kūl Džejs, ar kuru duetā priekšnesumus apspriedīs pievilcīgā komentētāja Krisija Tīgena. Šovam pasaulē daudzi seko līdzi gan televīzijā, gan internetā, tāpēc, iespējams, zina, cik tā noteikumi ir vienkārši: divas pasaulslavenas zvaigznes attēlo divas dziesmas un skatītāji nosaka labāko. Un uzvarētājs iegūst savā īpašumā ”Slavenību popielas” trofeju – čempiona jostu.

Pirmajā raidījumā piedalīsies amerikāņu aktieris un profesionāls cīkstonis Dveins Džonsons, kurš ir 1,96 m garš un 118 kg smags, bet viņa pretinieks ir pilnīgs pretstats: daudz īsāks, kā arī sver daudz mazāk – ”Vakara šova” vadītājs, komiķis Džimijs Falons.

Džonsons šovu atklās ar Teilores Sviftas dziesmu ”Shake it off”, un varēs redzēt, ka viņš ir ne vienu vien reizi vingrinājies tās izpildījumam, jo kustības īpaši pārdomātas un gaumīgas.

Savukārt Falons savam pirmajam uznācienam izvēlējies ”Jump In the Line”, ko oriģināli izpilda amerikāņu dziedātājs, dziesmu autors, aktieris un sociālais aktīvists Harijs Belafonte. Falona izvēlētā dziesma vieglos salsas ritmos ļaus ikvienam pie TV ekrāniem sajust īstu ballītes garšu.

Otrajā raundā Džimijs dosies uz baznīcu, bet Dveins atgriezīsies 70. gados. Kādi būs priekšnesumi un kurš uzvarēs – skaties 3. jūnija vakarā!

Turpinājumā deju maratons

Uzreiz pēc šova ”Slavenību popiela” skatītāji varēs baudīt emocionālā šova ”Dejas” otro sezonu.

Arī šajā sezonā sagaida dažādi deju stili, iespaidīgas dekorācijas, satriecoši specefekti, vienreizēji kostīmi un, protams, daudz neatkārtojamu deju.

Publicitātes foto

Nav noslēpums, ka šova pirmā sezona uzspridzināja TV ēteru, un jau labu laiku pirms uzvarētāja paziņošanas, par kuru kļuva Iļšats, bija skaidrs, ka sekos otrā sezona. Pieteikumus otrajai sezonai iesūtīja vairāk nekā 10 000 cilvēku, visā Krievijā notika atlases kārtas, turklāt tajās piedalījās dalībnieki arī no citām, eksotiskām valstīm, piemēram, no Kubas un Jaunzēlandes.

Starp pretendentiem bija arī Latvijas pārstāvis, par kuru rakstīja visi mediji, taču finālistu vidū neiekļuva.

Otrajā sezonā kopumā tiksies 24 dalībnieki, kuri sadalīti divās komandās, bet ik nedēļu viens no katras komandas dalībniekiem projektu atstāj. Finālā iekļūs tikai četri, bet uzvarēs viens!

Dalībniekus vērtēt palīdzēs Pāvels Voļa, Sergejs Svetlakovs, Timurs Batrutdinovs, Olga Buzova, Jolka un citas zvaigznes. Pēdējais vārds, protams, paliek skatītājiem!

No 3. jūnija ”Slavenību popiela” sestdienās plkst. 20.00, bet ”Dejas” otrā sezona plkst. 21.00 Kanālā 2!

0 Komentāru