“Bez Tabu” dodas pretim rudenim ar stilu!

Pievienot komentāru
“Bez Tabu” dodas pretim rudenim ar stilu!
Bez Tabu Publicitātes foto

TV3 raidījums “Bez Tabu”, gatavojoties zelta rudenim, piedāvā rubriku “Bez Tabu Rudens stils”. No 6.oktobra “Bez Tabu” uzrunās vienkāršus garāmgājējus Rīgas ielās, piedāvājot ieturēt pauzīti ikdienas steigā un ļauties stila pārmaiņām. Izmantojiet lielisku iespēju par brīvu iegūt stila konsultanta pakalpojumus, jaunu frizūru un grima mākslinieka ieteikumus. Skatieties rubriku “Bez Tabu Rudens stils” no 6.oktobra darbdienās 19:30 kanālos TV3 un TVPlay!

Vasara ir lutinājusi ar burvīgiem laika apstākļiem un pienācis laiks pieņemt rudens iestāšanos. Ikviens, kurš vēlas rudeni sagaidīt ar stilu un gaumīgām pārmaiņām, no 6.oktobra aicināts būt vērīgs un skatīties, vai raidījums “Bez Tabu” nav tuvumā, lai ievestu pārvērtību pasaulē. TV3 iemīļotā raidījuma “Bez Tabu” īpašā rubrika “Rudens stils”, eksperimentējot ar jaunākajām modes tendencēm, piedāvās gan jaunas stilīgas drēbju kārtas, rudenīga, neredzēta grima, kā arī jaunu matu griezuma un to krāsu izvēles. “Galleria Rīga” stila konsultante Anita Altmane parūpēsies, lai drosmīgais, kurš piekritis pārvērtībām, vien pāris stundu laikā atdzimtu jaunās krāsās.

Rubrikas “Bez Tabu Rudens stils” vadītājs, žurnālists Ēriks Palkavnieks: ”Manuprāt, šī ir vienkārši lieliska iespēja, kuru jāsteidz izmēģināt ikkatram. Jo ne jau katru dienu var tikt pie vienas no Latvijas labākajām stilistēm, izveidot frizūru un skaistu grimmu pilnīgi bez maksas. Bet jāatceras, ka dalībnieku skaits ir ierobežots, tādēļ zemais starts jāieņem jau tagad, lai jūs būtu tik pat spilgti, kā zelta rudens.”