Svini Līgosvētkus kopā ar UgunsGrēka varoņiem un leģendāro Limuzīnu Jāņu nakts krāsā!

0 Komentāru
Svini Līgosvētkus kopā ar UgunsGrēka varoņiem un leģendāro Limuzīnu Jāņu nakts krāsā!
Foto: NBC Universal/Buena Vista/publicitātes

TV3 aicina Līgosvētkus un Jāņus pavadīt ģimenes un draugu lokā. Svētkus ieskandināt palīdzēs seriāla UgunsGrēks iemīļotie aktieri veselos divos saulgriežu koncertos – Limbažos un Cinevillā. Savukārt īstenu svētku noskaņu sniegs iemīļotā latviešu filma Limuzīns Jāņu nakts krāsā, kas būs skatāma Līgo vakarā. TV3 nav piemirsis arī mazākos līgotājus, 24. jūnijā dāvājot ģimenes filmas Brīnumainā aukle un lielais sprādziens un Apsēstā māja. Jāņu vakars tiks noslēgts ar D’Artanjans un trīs musketieri filmas abām daļām. Pavadiet Līgo un Jāņus kopā ar TV3!

Līgo kopā ar UgunsGrēku

Šogad TV3 aicina Līgo svētkus atzīmēt kopā ar UgunsGrēka varoņiem, rādot skanīgus koncertus no Limbažiem un Cinevillas. Īstenu svētku līksmību 23. jūnijā jau plkst. 15.35 būs iespējams iegūt koncertā UgunsGrēks atkal līgo Limbažos. Latvju dančus iegriezt mudinās Jezups, Zentiņa, Gatis, Indulis, Gunārs, Fēlikss, Ieva, Lidija, Dana, Jevgēnija un citi varoņi. Savukārt Līgo vakarā plkst. 22.10 TV3 rādīs koncertu UgunsGrēks līgo Cinevillā. Skaistākās un jestrākās Jāņu dziesmas dziedāt sapulcējušies būs teju visi seriāla varoņi, lai ļautu arī skatītājiem lustīgi pavadīt īso nakti, griežoties dančos un dziedot līdzi populārākajām latviešu melodijām. Koncertuzvedumos neizpaliks arī jokošanās, dejas un lustīga laika pavadīšana. Arī Zentiņas atveidotāja Regīna Devīte piekrīt, ka labas tradīcijas ir jāturpina. Aktrise vēl līksmus Līgo svētkus un saldus papardgrēkus, tādēļ dzīvojiet līdzi svētku noskaņai 23. jūnijā plkst. 15.35 koncertā UgunsGrēks atkal līgo Limbažos un plkst. 22.10 koncertā Ugunsgrēks līgo Cinevillā.

Foto

Limuzīns Jāņu nakts krāsā

Svētku noskaņa nenoliedzami uzjundīs, skatoties iemīļoto latviešu komēdiju Limuzīns Jāņu nakts krāsā. Režisora Jāņa Streiča veidoto filmu pēc Māras Svīres stāsta motīviem TV3 skatītājiem būs iespējams vērot Līgo vakarā. Komēdija par Mirtas tantes laimēto vieglo autiņu un viņas radu cerībām iegūt mašīnu mantojumā rada konfliktus un komiskas situācijas, kas caurvij filmas gaitu. Tomēr latviskā dzīvesziņa izrādās stiprāka par ļaužu vājībām, sniedzot skatītajiem ne vien jauki pavadītu laiku, bet arī liekot aizdomāties par patiesajām dzīves vērtībām. Skatītāju aptaujā kino simts gadu jubilejas reizē (1995) Limuzīns Jāņu nakts krāsā atzīta par visu laiku labāko latviešu filmu. Skatieties izcilo, latviskā garā piestrāvoto komēdiju 23. jūnijā plkst. 20.20.

Jāņi ģimenes lokā

TV3 rūpējas gan par maziem, gan lieliem, tādēļ Jāņos sarūpējis filmas visai ģimenei. Filmas Brīnumainā aukle un lielais sprādziens un Apsēstā māja ieinteresēs tieši jaunākos skatītājus, savukārt D’Artanjans un trīs musketieri radīs piedzīvojumu garu lielākajos skatītājos.

Ģimenes filma Brīnumainā aukle un lielais sprādziens vēsta par aukli Makfī, kas ierodas jaunās un aizņemtās mātes Izabellas Grīnas saimniecībā. Auklei ir neparastas spējas – ar dažādu burvestību palīdzību viņa cenšas pārmācīt nepaklausīgās Grīnas kundzes atvases un viņas pilsētas radinieku izlutinātos bērneļus, lai tie iemācītos sadzīvot. Raibu piedzīvojumu, pārsteidzošu burvestību, trakulību un sirsnīgu notikumu netrūks. Skatieties filmu Brīnumainā aukle un lielais sprādziens 24. jūnijā plkst. 16.50!

Komēdija Apsēstā māja ir stāsts par nekustamo īpašumu aģentu, kurš ar saviem piederīgajiem nonāk vecā savrupmājā. Lieki piebilst, ka baisā māja izrādās arī īsts rēgu un spoku midzenis, kas liek ģimenei iesaistīties smieklīgā un šausminošā kaujā. Bažas par nespēju tikt ārā no baisā nama ģimenes galvai liek aizdomāties par ikdienā novārtā atstātajiem bērniem un sievu, izprotot īstās dzīves vērtības. Šausminošo stāstu īpaši uzjautrinošu padara galvenās lomas atveidotāja Edija Mērfija tēlojums, kurš ir viens no pazīstamākajiem komiķiem un aktieriem Holivudā. Bailes ar smiekliem mīsies filmā Apsēstā māja 24. jūnijā plkst. 20.20.

Savukārt filmā D’Artanjans un trīs musketieri par taisnību un brīvību cīnīsies jaunais karaļa musketieris D’Artanjans un viņa uzticamie draugi – Atoss, Portoss un Aramiss. Veselās divas filmās drošsirdīgie varoņi stāsies pretī kardinālam Rišeljē, kurš ar sazvērestības plānu un intrigu palīdzību ieplānojis varas grožus sagrābt savās rokās. Skatieties piedzīvojumiem bagātās filmas abas daļas Jāņu vakarā plkst. 22.05!

0 Komentāru