Ātrs un bez žēlastības 5 pirmizrāde kanālā TV3

2 komentāri
Ātrs un bez žēlastības 5 pirmizrāde kanālā TV3
Foto: NBC Universal

TV3 piedāvā izdzīvot kulta filmas Ātrs un bez žēlastības 5. daļu, kuras veidotājiem tīk skatītājus žilbināt ar specefektiem. Arī šoreiz komanda sagatavojusi vairākus pārsteigumus, no tiem vērienīgākais būs nelegālās autosacīkstes Rio ielās. Brazīlijā kauks mirdzošu auto riepas un skatītāji tiks ierauti dinamiskos notikumos. Piektajā filmas daļā sapulcināti arī visu līdz šim uzņemto filmu zvaigznes – Vins Dīzels, Dveins Klints Džonsons, Pols Volkers, Džordana Brūstere, kā arī reperi Ludakriss un Tairiss Gibsons. Nepalaidiet garām televīzijas kases grāvēja Ātrs un bez žēlastības 5 TV pirmizrādi kanālā TV3 19. martā plkst. 22:05!

Ātrs un bez žēlastības 5. daļa ir visgarākā no Ātrs un bez žēlastības filmām – tā skatītājus izklaidēs divu stundu garumā. Pēc Dominika (Vins Dīzels) atbrīvošanas, Braiens (Pols Volkers) un Mia Toreto (Džordana Brūstere) ir spiesti šķērsot vairākas robežas, lai izbēgtu no varas iestādēm. Iedzīti strupceļā Riodežaneiro, viņi nolemj paveikt pēdējo darbu – savas brīvības vārdā. Tiek sapulcēta elitāra komanda, kurā būs labākie no labākajiem sacīkšu braucējiem, un tikai viņi abi saprot, ka vienīgā iespēja tikt brīvībā nozīmē stāties pretī korumpētam biznesmenim, kurš vēlas vienu – viņu nāvi. Taču viņš nav vienīgais, kurš ir uz pēdām abiem varoņiem.

Nelokāmais ASV specvienības federālais aģents Lūks Hobss (Dveins Džonsons) ir labākais savā jomā, un viņa vadītās komandas jaunais uzdevums ir apcietināt Dominiku un Braienu. Nonācis Brazīlijā, Lūks sastopas ar negaidītu problēmu – viņš nespēj atšķirt labos puišus no sliktajiem. Viņam nāksies paļauties uz saviem instinktiem, lai iedzītu abus stūrī, pirms to nav izdarījis kāds cits.

Foto

Skaisti autiņi

Filmā lielākais akcents ir likts uz iespaidīgajiem automobiļiem un to, kā ar tiem nežēlīgā ātrumā, izpildot visdažādākos trikus, pārvietojas varoņi. Jāatzīst, ka filmas veidotāji nav aprobežojušies ar vidējas klases automašīnām. Skatītāji, ieraugot Rio policijas transportlīdzekļus, droši vien ar skaudību noraudzīsies un pie sevis nodomās: kaut tā būtu īstenība! Filmā policisti traucas vēja atrumā ar Dodge Chargers automobiļiem, taču īstenībā policistiem valsts ir piešķīrusi zemākas klases pārvietošanās līdzekļus kā, piemēram, Volkswagen Golf, Chevrolet S10, Renault Logan un citas.

Filma uzņemta Puertoriko

Lai sākotnēji šīs vērienīgās filmas uzņemšana bija pilnībā paredzēta Riodežaineiro, pēc Poertoriko valdības draudzīgā piedāvājuma piešķirt ievērojamus nodokļu atvieglojumus, kas kopumā ir 11 miljoni, tika ietekmēts filmas veidotāju lēmums. Filma 13 dienu laikā, piedaloties aptuveni 236 tehniskajiem darbiniekiem, tika uzņemta Puertoriko, taču sižets norisinās Riodežaneiro. Rio lielākoties veikti piefilmējumi, taču Puertoriko gan redzēsiet visā salas krāšņumā – galvaspilsētas Sanhuanas rajona Rio Piedras ieliņas, biznesmeņa un politiķa Teodoro Moscoso tiltu, kā arī Naranjito pilsētas vietas. Tāpat būs redzamas arī Kalifornijas, Arizonas un Džordžijas štatu skaistākās vietas.

Kļūst par kases grāvēju

Šī ir pirmā no Ātrs un bez žēlastības daļām, kas speciāli veidota IMAX sistēmas megaekrāniem. Tas nozīmē, ka filmas veidotāji bija pārliecināti par vienu no divām iespējām – Ātrs un bez žēlastības 5 sagaida liela veiksme, vai arī tās būs krāšņas un visnotaļ cienījamas atvadas. Protams, šī filma izpelnījās nedalītu skatītāju un kritiķu uzmanību, gūstot pozitīvas atsauksmes, kā arī kļūstot par kases grāvēju, nopelnot vairāk kā 625 miljonus dolāru un ieņemot 66. vietu visu laiku pelnošāko filmu sarakstā.

Izbaudiet Ātrs un bez žēlastības 5 televīzijas pirmizrādi kanālā TV3 jau 19. martā plkst. 22:05!

2 komentāri