Komentāri
Apsargu košo ikdienu iepazīsti komēdijā PAF: privātā apsardzes firma!
Publicitātes foto

Spermas bankas aplaupīšana, sprādziens ēkā, uzbrukums… Izklausās samērā baisi, vai ne? Tā nav jauna filma ar Džeisonu Stethemu. Tie ir pāris dienu notikumi biznesa centra apsardzes dzīvē. Skaties jauno seriālu PAF: privātā apsardzes firma no no 13. septembra TV kanālā 3+!

Viņi ”griež pudeli”, taču tam, uz kuru norāda pudeles kakliņš, skūpsta vietā tiek elektrošoks. Viņi glābj logu mazgātāju, kurš nolēmis izdarīt pašnāvību. Ar to, kas pie rokas, viņi labo svešu Ferrari, kuru paši sabojājuši… Tā ir viņu ikdiena. Viņi stāv parastu pilsoņu miera sardzē. No viņu uzticības dienesta ideāliem atkarīga milzīgas kompānijas drošība. Viņi darbojas PAF ar nosaukumu Ciedrs un modri seko tam, lai tirdzniecības centra Lakstīgala teritorijā būtu miers un kārtība.

PAF nozīmē ”privāta apsardzes firma”, kuras darbiniekiem vienmēr ir darba pilnas rokas, un, lai cik paradoksāli tas skanētu, Lakstīgalā nebūtu nekādu ārkārtas situāciju, ja nedarbus nesastrādātu paši PAF darbinieki. Viņi to vien dara, ka labo savas kļūdas, un, pateicoties veiksmei, izvairās no vadītājas un telpu īrnieku sodiem. Taču vieglu dzīvi viņiem arī nesolīja…

Foto

Brašo puišu komandu vada Ļevs Borisovičs – profesionālis, kurš ne vienreiz vien bijis ar pīpi uz jumta, Ciedra smadzeņu centrs un apsardzes aroda virtuozs. Pats viņš sevi uzskata ne vien par materiālu, bet arī par morāli ētisku vērtību apsargu. Viņa pakļautībā ir četri darbinieki. Slaviks – vienības dvēsele, kuram prāts vienmēr nesas uz nervus kutinošiem jokiem. Fedjas trumpis ir dzelzs muskuļi un reizēm savdabīgas idejas. Toļa ir komandas taure, ik mirkli gatavs sacelt trauksmi un tādējādi glābt visiem dzīvību. Savukārt PAF jaunais darbinieks Andrejs ir profesionāls mūziķis, kurš meklē savu ampluā.

Kas kinematogrāfistus pamudināja uzņemt TV seriālu par šī uzņēmuma ikdienu? Atbilde ir vienkārša – tādu, kā viņi, ir ļoti daudz. Privātos apsargus var satikt visur – lielveikalu autostāvvietās, veikalos, skolās, elitāros dzīvojamos namos… Viņi ir visur, kur jābūt kārtībai. Tas ir viens no vieglāk pieejamiem darbiem. Uzskata, ka par apsargiem strādā tie, kuri dzīvē neko nav sasnieguši. Viņiem nav augstākās izglītības, viņi neizceļas ar spožu prātu, par viņiem var teikt – spēks ir, prātu nevajag. Vai tiešām tā? Vai šādu uzņēmumu vadītāji atšķiras no viņiem? Seriāla PAF: privātā apsardzes firma veidotāji atklāj to, kas mums paiet secen.

”PAF: privātā apsardzes firma nav parasta situāciju komēdija,” stāsta seriāla mārketinga un sabiedrisko attiecību direktors Gavriils Gorgejevs. ”Pirmkārt, PAF: privātā apsardzes firma ir stāsts par savādnieku, tomēr pavisam reālu cilvēku attiecībām, draudzību un mīlestību. Par tiem, kuri var dabūt pa aci no sievas, par tiem, kuri četrdesmit gados joprojām dzīvo pie mammas, par tiem, kuri ņem kredītu, lai nopirktu tējkannu, par tiem, kuri cenšas darīt, kā labāk, bet rezultātā viss sanāk sliktāk, par tiem, kuri baidās palikt bez darba, šķiras, iemīlas un novērtē vienkāršu dzīvi. Par tiem, kurus mēs regulāri redzam darbā, uz ielas, metro… Un kuriem ne vienmēr pievēršam uzmanību.”

Skaties seriālu PAF: privāta apsardzes firma no 13. septembra ceturtdienās plkst. 21:00 TV kanālā 3+!

Lasi vēl