Komentāri
Aizraujoši aculiecinieku stāsti iemūžināti šovā Atgriezties dzīvam
Publicitātes foto

Jūlija otrajā pusē TV6 sāks izrādīt seriāla Taxi 1. sezonu un šovu Atgriezties dzīvam.

No 21. jūlija plkst. 18.00 darba dienās seriāla Taxi 1. sezona

Seriāla galvenie personāži ir autovadītāji un mehāniķi. Lai arī viņi visi nopietni strādā, lai nopelnītu naudu, tomēr spēj viens otru uzmundrināt ar jokiem, savu sirsnību un dabiskumu. Iepazīsiet tuvāk dažādu cilvēku dzīvesstāstus, kas, iespējams, atgādinās kādam skatītājam savu dzīvi. Tieši šā iemesla dēļ citur pasaulē seriāls ir ļoti iecienīts!

Oriģinālais nosaukums: Такси
Gads: 2011
Režisors: Антон Щербаков
Lomās: Сергей Белоголовцев, Екатерина Кистень, Егор Крутоголов, Павел Галич, Роман Хан, Сергей Рост

No 29. jūlija plkst. 19.00 darba dienās Atgriezties dzīvam

Pēc patiesiem notikumiem rekonstruēti stāsti par neticamiem gadījumiem, kad cilvēkiem izdevies dzīviem izkļūt no dzīvībai bīstamām situācijām. Atgriezties dzīvam stāstīs par cilvēkiem, kuru drosme un izdzīvošanas alkas ļāvušas viņiem palikt dzīviem pēc grizlilāča uzbrukuma, apmaldīšanās tālu jūrā mazā laiviņā, kā arī pārdzīvojumiem kopā ar cilvēku nolaupītājiem. Aizraujoši un iedvesmojoši aculiecinieku stāsti par sirdi stindzinošiem notikumiem sagaida ikvienu Atgriezties dzīvam skatītāju!

Vairāk par šovu: really.uktv.co.uk/shows/got-home-alive
Oriģinālais nosaukums: Got Home Alive
Gads: 2011
Lomās: Jeffrey T Ferguson, Scott duPont, Steven Whitmore u.c.

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā!

Ar riteni uz darbu. Arī ziemā! 1

Vai Latvija varētu kļūt par velo zemi līdzīgi kā Nīderlande? Vai pie mums maz iespējams braukt ar riteni visu gadu? Un kā komfortabli ierasties savā birojā, ja esi minies uz darbu ar riteni ziemā?

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

Interesantākās 2018. gada grima tendences, ko Tu vari izmēģināt jau šodien!

2018. gads make-up pasaulē mirdz vēl spožāk nekā iepriekšējais. Tendenču virsotnēs gozējas metālisks spīdums, gliteri un pat uz ādas uzlīmējami akmentiņi, ļaujot mums uzmirdzēt kā dārgakmeņiem. Ja ar mirdzumu un spīdumu jau esam pazīstamas kopš pagājušā gada, tad viena toņa acu ēnas, izteikti kuplas skropstas un citas aktuālākās tendences vēl jāiepazīst. Esi gatava jauniem skaistuma piedzīvojumiem? Iepazīsties ar 10 interesantākajām grima tendencēm šajā gadā!

Lasi vēl