Aizraujošas piektdienas ar dāmu detektīviem – jauna žanra pirmizrādes LNT

0 Komentāru
Aizraujošas piektdienas ar dāmu detektīviem – jauna žanra pirmizrādes LNT
media.hollywood.com

No 8. septembra un turpmāk ik piektdienas vakaru LNT skatītāji varēs sekot līdzi jauna žanra detektīvfilmām – pasaulē sauktām par ”chocolate box detectives” jeb dāmu detektīviem. Tās ir filmas visiem izmeklēšanas intrigu cienītājiem, kuri iemīlējuši tādas spilgtas varones kā acīgā raksturu pazinēja mis Mārpla vai rakstniece Džesika Flečere. Ikvienam, kuram patīk pamanīt un analizēt pierādījumus, atklāt slēptos grēciņus, izsvērt aizdomās turamo rakstura šķautnes, lai galu galā atrastu vainīgo, dāmu detektīvi neliks vilties.

”Krāmu tirdziņa mistērijas” – pērļu mednieces piedzīvojumi

Dženifera ir profesionāla vērtīgu atradumu medniece garāžu jeb krāmu tirdziņos un maza, mīlīga veikaliņa īpašniece. Izpārdošanās starp citiem nevajadzīgām mantām tikai viņa spēj atrast īstas pērles. Kad pilsētiņā sākas noziegumu vilnis, Dženifera liek lietā savas izcilās novērošanas spējas un plašās mākslas pazinējas zināšanas, lai sekotu noziegumiem pa pēdām, palīdzot likumsargiem notvert vainīgos.

Dženiferas lomu tēlo daudziem televīzijas skatītājiem labi pazīstamā 53 gadus vecā Lorija Lohlina (Lori Loughlin). Aktrisei ir 30 gadu pieredze dažādos kino un televīzijas projektos. Skatītāji viņu iemīlējuši gan LNT rādītajā seriālā ”Sirds aicinājums” (When Calls the Heart), gan savulaik superpopulārajā ģimenes komēdijseriālā ”Pilna māja” (Full House).

Līdzīgi kā filmā attēlotā varone, Lorija ir laimīgi precējusies, un viņas ģimenē aug divas izskatīgas meitas, kas iet slavenās mātes pēdās un jau kļuvušas par ”YouTube” zvaigznēm.

Noziegumi un kulinārija

No oktobra piektdienas vakaru izmeklēšanām piemitīs gardēžu cienīga elegance, kad mērķtiecīgā detektīve Megija izmeklēs slepkavības, palīdzot šefpavāram Henrijam. Iespējams, neticēsiet, bet zināšanas par pavārmākslas smalkumiem pat ļoti var palīdzēt slepkavas meklēšanā.

Megijas lomu filmās spēlē 39 gadus vecā Brūka Bērnsa (Brooke Burns) – modele, kino un TV seriālu zvaigzne, kura ir piedalījusies vairāk nekā 40 kino un TV projektos un skatītāju uzmanību izpelnījusies kā viena no seksīgajām glābējām televīzijas seriālā ”Pludmales patruļa” (Baywatch: Hawaii).

Bērnsa trīs gadus bija precējusies ar seriāla ”Mākslīgais skaistums” (Nip/Tuck) galveno aktieri Džulianu Makmahonu (Julian McMahon), un abu laulībā ir piedzimusi meita Madisona.

Neraugoties uz nedienām privātajā dzīvē, Brūkas karjera ir dēvējama par ļoti veiksmīgu – divdesmit gadu garumā tajā nav bijis nopietnu pārtraukumu.

Ekrānā – spilgtas skaistules

Novembrī LNT skatītāji iepazīs vēl divas jaunas aktrises Dževelu Mureju (Jewel Kilcher) un Kendisu Kameronu Burē (Candace Cameron Bure).

Dževela Mureja (43) ir arī dziedātāja, komponiste, un producente, turklāt četras reizes nominēta ”Grammy” balvai un pārdevusi vairāk nekā 30 miljonu savu albumu visa pasaulē. Viņas bijušais vīrs, ar kuru kopā pavadīti 10 gadi, ir deviņkārtējs pasaules čempions rodeo.

Savukārt Kendisa Kamerona Burē (41), tāpat kā Lorija Lohlina, ir filmējusies seriālā ”Pilna māja”. Viņa ir trīs bērnu māmiņa un laimīgi precējusies jau 19 gadu. Kendisa ir viena no žurnālistu iemīļotākajām seriālu aktrisēm, kura labprāt publiski dalās ar pikantām savas privātās dzīves detaļām.

Izbaudiet jau pirmo piektdienas detektīvu ”Krāmu tirdziņa mistērijas” ar burvīgu dāmu intriģējošu notikumu centrā jau no 8. septembra plkst. 21.10 LNT un TVPlay.lv!

0 Komentāru