Agata Kristi. Nozieguma partneri jau drīzumā LNT

Pievienot komentāru
Agata Kristi. Nozieguma partneri jau drīzumā LNT
Publicitātes foto

Ir 1950. gadi, kad Lielbritānijā norisinās Aukstais karš, un precēts pāris – Tapensa un Tomijs Beresfordi – kļūst par detektīviem! Kamēr vilcienā notika slepkavība, tikmēr Tapensa, ziņkārības vadīta, paņem kādas ļoti aizdomīgas svešinieces piezīmju grāmatiņu. Izzinot svešinieces identitāti, atklājas pārsteidzoši fakti, un Tapensa ar vīru Tomiju pieņem izaicinājumu – notvert vainīgo! Skatieties aizraujošus un dinamiskus notikumus jaunajā seriālā Agata Kristi. Nozieguma partneri no 23. jūlija sestdienās plkst. 17:20 kanālā LNT!

Veidots pēc Agatas Kristi romāna

LNT jaunā seriāla nosaukums Agata Kristi. Nozieguma partneri (Agatha Christie’s partners in crime) jau pats par sevi pasaka priekšā ļoti daudz. Agatas Kristi kriminālromāni vēsta par noziegumiem, kuros vienmēr ir vairāki aizdomās turamie, no kuriem beigu beigās tikai viens izrādās vainīgais. Un tipiski, ka slepkavība visbiežāk notiek mājā, vilcienā vai viesnīcā. Jaunais seriāls veidots pēc rakstnieces Agatas Kristi kriminālromāna sižeta, pirmās trīs sērijas būs pēc 1922. gada noveles The Secret Adversary, bet pārējās trīs – 1941. gada noveles N or M?. Galvenie varoņi Tapensa un Tomijs ir aizgūti no novelēm, tie atšķirībā no Džeinas Mārplas un Erkila Puaro ir autentisks pāris, jo Agata Kristi par viņiem rakstījusi tā brīža notikumu laikā.

Sieva un vīrs – pretstati

Tomija sievu Tapensu seriālā atveido britu aktrise Džesika Reina (Jessica Raine), kura ieskicē savas varones tēlu: ”Tapensa ir nepārtraukti ziņkārīga, attapīga un uz piedzīvojumiem kāra. Viņa ir laimīgi precējusies ar Tomiju, bet ir neapmierināta ar mājsaimnieces dzīvi.” Savukārt Tomija tēlā iejūtas Deivids Veljams (David Walliams), kurš savu varoni raksturo, kā vīru ar mazām ambīcijām, kas ir pretēji drosmīgajai Tapensai, tāpēc viņš laiku pa laikam jūtas muļķīgi. Tomijam ir ļoti noveicies ar Tapensu, kura ir arīdzan par viņu gados jaunāka!

Drīz vien pāru dzīve kļūs aizraujošāka

Pārim, dodoties ceļā ar vilcienu, pretī apsēžas sveša sieviete vārdā Džeina Finna. Džeina ir ārkārtīgi satraukta, nemitīgi knosās, skatoties te uz sāniem, te uz aizmuguri. Viņa pēkšņi ierauga pazīstamu vīrieti, kuram nolemj sekot, un vēlāk abu sarunas laikā vīrietis tiek nogalināts. Džeina aiz satraukuma bēg, tikmēr Tapensa paņem viņas piezīmju grāmatiņu. Vilcienā paņemtā piezīmju grāmatiņa Tapensu dara tramīgu, tāpēc viņa dedzīgi lec nezināmajā, vēloties noskaidrot, kas ir šī svešiniece Džeina Finna. Turklāt grāmatiņā atrodas arī foto, uz kura rakstīta adrese, kas kalpo Tapensai par pavedienu. Nonākot adresē, viņa bezbailīgi paver durvis un ieiet iekšā. Tur viņa izdzīvo baisas sajūtas, taču tās viņu nenobaida tik ļoti, lai neturpinātu iesākto. Sievietes identitātes noskaidrošanā tiek iesaistīts arī Tapensas vīrs Tomijs. Viņi ir ambiciozi un risku mīloši partneri, kuri, skaidrojot Džeinas identitāti un risinot mistēriju pilnu noziegumu, veic savu darbu ar pilnīgu atdevi. Un viņi nebaidās no briesmām, jo svarīgais ir aizsargāt Lielbritānijas iedzīvotājus!

Foto

Seriāla notikumi un varoņi tiek parādīti 1950. gadu stila gaismā, kas atklāj tā laika šarmu un eleganci visā krāšņumā. Aktrise Dž. Reina atklāj: ”Tapensa ir ļoti moderna 1950. gadu sieviete. Man ļoti patika viņas tērpi, jo īpaši dažādās cepures, kas man palīdzēja iejusties savas varones tēlā. Es atklāju, ka, atveidojot viņu, arī es pati kļuvu vairāk uz piedzīvojumiem kāra!”

Skaties seriālu Agata Kristi. Nozieguma partneri no 23. jūlija sestdienās plkst. 17:20 LNT!