1 komentārs
9 Ziemassvētku filmas, kas svētku sajūtu ļaus noķert pat Grinčam
Foto: RHI Entertainment

Lai Ziemassvētku sajūtu uzburtu ikvienā sirsniņā, lielisks palīgs ir kino. Portāls Skaties.lv piedāvā svētku brīnumu piedzīvot kopā ar deviņu filmu varoņiem, no 24. decembra Ziemassvētku filmas aicinot noskatīties portāla TVPlay īpašajā filmu sadaļā.

Klāt Ziemassvētku filmu maratons video portālā TVPlay!

Visas filmas varēs ērti noskatīties šeit!

”Divpadsmit Ziemassvētku pārsteigumi” (On the twelfth day of Christmas)

Megija ir priecīgi satraukta – viņas ilggadējā mīlestība Mičs atgriežas pilsētā. Taču Megiju gaida neliela vilšanās – Miča attieksme pret Ziemassvētkiem ir krasi mainījusies – viņš tajos nesaskata neko brīnumainu vai skaistu.

Megija nolemj atgriezt Mičam Ziemassvētku sajūtu, un to viņa mēģinās izdarīt, sagādājot vīrietim 12 dāvanas – Ziemassvētku pārsteigumus, kas liek izpildīt kādu uzdevumu, ar kuru palīdzību sajust Ziemassvētku brīnumu un atklāt arī jūtas pret pašu Megiju.

Filmu skaties TVPlay no 24. decembra plkst. 10:30!

”12 Ziemassvētku vēlēšanās” (12 Wishes of Christmas)

Nolēmusi mainīt dzīvi uz labo pusi, Laura seko savas labākās draudzenes padomam un sarunā sev tikšanos ar psihologu, kurš iesaka sievietei izveidot sarakstu, kurā ir 12 viņas vēlēšanās.

Nepaiet ilgs laiks, līdz Laura saprot, ka šīs vēlēšanās ir aizsākums dažādiem neparedzētiem notikumiem viņas dzīvē, un drīz vien arī nāk apjausma, kas tad dzīvē ir vissvarīgākais un kas tieši dara Lauru vislaimīgāko.

Filmu skaties TVPlay no 24. decembra plkst. 14:10!

”Princis uz Ziemassvētkiem” (Prince for Christmas)

Publicitātes foto

Nelielas Eiropas valsts princis Dankans nav apmierināts ar sev izvēlēto līgavu, ar kuru viņam pienāktos apprecēties, sekojot tradīcijām. Saprotot, ka neizdosies pārliecināt vecākus ļaut viņam līgavu izvēlēties pašam, Dankans viens pats, neatklājot savu karalisko izcelsmi, dodas ceļojumā uz Ameriku.

Tur Dankans satiks vienkāršu meiteni Emmu, kura vienmēr sapņojusi par savu princi un tālām zemēm. Starp abiem uzplaukst jūtas, taču kas notiks, kad patiesība nāks gaismā?

Filmu skaties TVPlay no 24. decembra plkst. 16:00!

”Divpadsmit Ziemassvētku dāvanas” (12 gifts of Christmas)

Publicitātes foto

Anna ir gleznotāja, un šobrīd viņai ir grūtības atrast darbu. Lai savilktu galus, Anna piekrīt piestrādāt par Ziemassvētku iepirkšanās palīgu Markam – augsta līmeņa vadītājam lielā kompānijā. Saskaroties divām tik dažādām pasaulēm, iegūst gan Marks, gan Anna. Marks uzzinās, ka Ziemassvētku dāvanas vērtību nenosaka tikai tās cena, bet arī tas, cik īpaša konkrētā dāvana ir saņēmējam, bet Anna atklās, ka, iespējams, viņa var kļūt par veiksmīgu gleznotāju pavisam citā veidā, nekā viņa bija iedomājies.

Filmu skaties TVPlay no 25. decembra plkst. 11:30!

”Kāda liktenīga satikšanās” (A Very Merry Mix Up)

Foto: hallmarkchannel

Kad Alises draugs Vils lūdz meitenes roku un uzaicina pavadīt brīvdienas kopā ar viņa ģimeni, Alise ir pārliecināta, ka ir satikusi savu īsto un vienīgo. Tieši pirms iekāpšanas lidmašīnā Vils paziņo, ka viņam ir steidzama darba tikšanās, un viņš savai iecerētajai pievienosies vēlāk.

Lidmašīnā Alise iepazīstas ar Metu un kad nonākusi galā, vaicā viņam pēc Vokeru mājas, izrādās, ka Mets ir Vila brālis!

Un drīz vien Alise saprot, ka nespēj Metu vairs izmest no sava prāta un sāk aizdomāties, vai vispār vēlas precēties ar Vilu.

Filmu skaties TVPlay no 25. decembra plkst.19:50!

”Mazuļa pirmie Ziemassvētki” (Baby Bonus)

Publicitātes foto

Kails un Džena ir kolēģi un īpaši labi nesaprotas. Taču liktenim labpatīkas izspēlēt joku – Dženas brālis Džims un Kaila māsa Triša iemīlas viens otrā un apprecas. Un šie Ziemassvētki Dženai un Kailam būs spiestā kārtā jāpavada kopā – viņi dodas apciemot radiniekus.

Džims un Triša gaida otru bērnu, un, nonākuši galā, Kails un Džena atklāj, ka jaunā ģimene ir nonākusi nopietnās finansiālās grūtībās. Viņiem jāmet pie malas savas nesaskaņas, jāliek kopā savas profesionālās zināšanas un jāpierāda, ka Ziemassvētku brīnums tiešām pastāv.

Filmu skaties TVPlay no 26. decembra plkst. 15:55!

“Viss, ko vēlos Ziemassvētkos” (All I want for Christmas)

Kopš vīra nāves Sāra savu laiku sadala starp rūpēm par deviņus gadus veco dēlu Džesi un darbu. Kad Džese uzvar rotaļlietu ražotāja rīkotā konkursā ”Viss, ko vēlos Ziemassvētkos”, viņa izteiktā vēlēšanās nevienam nav pārsteigums – puika vēlas atrast sev jaunu tēti.

Kad Sāras vientuļās mātes stāsts kļūst populārs visā valstī, ne tikai viņa ir pārsteigta. Viņas labākais draugs Bens pēkšņi saprot, ka viņa jūtas pret Sāru kļūst spēcīgākas. Visdīvaināk tas liekas Džesem – viņš ar Benu ir satuvinājies jau sen, bet vienīgais no Sāras pielūdzējiem, kam ir kādi panākumi pēc randiņiem ar sievieti, ir Rodžers – bagāts, bet nekam nederīgs vīrs. Viņš arī bildina Sāru, un Sāra bildinājumu pieņem. Tomēr ne Džesi, ne Benu šāds notikumu pavērsiens neapmierina, tāpēc abi metas uz vienu roku, lai Džesem būtu tieši tas jaunais tēvs, kuru viņš vēlas.

Filmu skaties TVPlay no 26. decembra plkst. 10:30!

”Līgava Ziemassvētkiem” (A Bride for Christmas)

Džesija gatavojas kāzām. Taču tieši pirms jāvārda viņa saprot, ka šis vīrietis tomēr nav viņas īstais. Diemžēl šī ir jau trešā reize, kad viņa sabīstas un aizbēg, tāpēc nosolās sev – vairs nekādu tikšanos ar vīriešiem! Viņa nevienu vairs nesāpinās.

Taču tad Džesija satiek Eidenu. Eidens ir zvērināts vecpuisis, kurš tikko ar draugiem ir saderējis, ka apprecēsies līdz Ziemassvētkiem, un līgavas lomai viņš noskata tieši Džesiju. Pie kam Ziemassvētki ir jau pēc četrām nedēļām.

Filmu skaties TVPlay no 26. decembra plkst. 21:40!

”Eglītes 3” (Ёлки 3)

Visi filma ”Eglītes” varoņi atgriežas pie skatītājiem ar jauniem, neticamiem jaungada sagaidīšanas stāstiem. Borja un Žeņa, kuru mazie bērneļi vienās brīvdienās spēj visus novest līdz psihiatriskajai slimnīcai. Mazā meitene Nastja, kuras vecāki izšķirs viņas suņus, kuri ir iemīlējušies viens otrā. Slēpotājs un snovbordists savas dzīves ekstrēmākajās sacīkstēs – bēgot no kara komisariāta. Un, protams, profesors Andrejs no Jekaterinburgas, kura naivums atkal nenovedīs ne pie kā labāka kā atslēgšanās mīnus trīsdesmit grādu salā.

Tomēr, skanot Jaungada zvaniem, visus šos varoņus vienos kas kopīgs – visa labā bumerangs. Aplidojot apli, tas atgriežas pie katra, kurš savulaik to ir izmetis – ar smaidu, apskāvienu, svētku noskaņojumu vai vēl ko negaidītu.

Filmu skaties TVPlay no 31. decembra plkst. 14:05!

Visas filmas varēs ērti noskatīties šeit!

TOP komentāri

  • Žanna
    +1 +1 0

    Žanna

    Žēl, kā 12 ziemassvētku vēlēšanās vietā rāda 12 ziemassvētku dāvanas! Skumju, tā gribējās noskatīties

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā “X Faktora” talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Elegants glamūrs un stilīgs roks! Kā "X Faktora" talanti Edgars Kreilis un Aivo Oskis veidoja savu skatuves tēlu?

Pasaules slavenajā mūzikas šovā “X Faktors” sevi spilgti pieteikuši vairums Latvijas dziedošo talantu. Kāpt uz skatuves, visnotaļ, palīdz ne vien draugu un ģimenes atbalsts, bet arī drosme un pārliecība – šajā jautājumā dziedātājiem atbalstu sniedz iepirkšanās centrs “Domina Shopping”, kā arī stiliste un modes dizainere Indra Salceviča.

Lasi vēl