1. septembrī TV3 dāvina jaunu seriālu Skolotājs

4 komentāri
1. septembrī TV3 dāvina jaunu seriālu Skolotājs
Publicitātes foto

Sagaidiet kulta komēdijseriāla Virtuve aktieri Marku Bogatirjovu jaunajā seriālā Skolotājs no 1. septembra darba dienās plkst. 16.50 kanālā TV3!

No šovmeņa par skolotāju

Visiem zināms, ka dzīvē nav tikai balto vai melno līniju. Viena nepareiza rīcība un noriet visas slavas zvaigznes – tā gadījās arī ar šovmeni Arsēniju Platonovu, kurš strādā televīzijā un vada šovu Parunāsimies. Pēc liktenīgās kļūdas un atlaišanas, vakardienas uzlecošo zvaigzni pamet arī mīļotā draudzene un viņš ir spiests atgriezties uz dzīvi pie savas mammas, kura dzīvo nelielā dzīvoklī netālu no Maskavas. Tur Arsēnijs vietējā bārā satiek savas bijušās skolas jauno direktoru, kurš uzstājīgi aicina viņu darbā, piedāvājot vadīt vecāko kursantu lekcijas par tēmu Veiksmes noslēpumi. Pēc ilgas pierunāšanas Arsēnijs pieņem direktora piedāvājumu un atgriežas skolā, un nevar noliegt, ka audzēkņi viņu iemīl!

Jaunajā darba vietā Arsēnijs satiek arī savu pirmo mīlestību, bijušo klasesbiedreni Mariju, kura tolaik tika uzskatīta par skolas skaistuli. Šobrīd gan viņa ir pieticīga pamatskolas skolotāja, kura ir šķīrusies un dzīvo viena pati ar diviem bērniem. Iespējams, tieši viņas dēļ Arsēnijs nolemj uzkavēties skolā, lai atgūtu reiz nokavēto un iekarotu skaistuma karalienes simpātijas. Viņš ir pārliecināts, ka ar savu iegūto zvaigznes statusu būs vieglāk par vieglu! Vai viņam izrādīsies taisnība? Ieraudzīsiet, skatoties jauno seriālu Skolotājs (Учителя), kura televīzijas pirmizrāde ir Zinību dienā, 1. septembrī, un tas būs skatāms darba dienās plkst. 16:50 kanālā TV3!

Iepazīstiet galveno aktieri!

Seriālā galveno varoni atveido TV3 skatītājiem labi pazīstams aktieris – 31 gadu jaunais Marks Konstantinovičs Bogatirjovs (Марк Константи́нович Богатырёв), kurš vēl nesen bija ieraugāms komēdijseriālā Virtuve atveidojam Maksima Lavrova lomu. Marks ir profesionāls aktieris, par to arī pārliecināsieties jaunajā seriālā Skolotājs.

Režisors Aleksejs Moisejevs (Алексей Моисеев) atklāj kādu riskantu atgadījumu, par kuru vēlas uzslavēt aktieri: ”Seriālā Markam pirmo reizi un, cerams, vienīgo reizi nācās patstāvīgi izpildīt ļoti sarežģītu triku. Pēc scenārija viens no skolēniem nolemj izlēkt pa logu nelaimīgas mīlestības dēļ, bet viņš jānoķer skolotājam, kurš tobrīd stāv uz dzegas. Aina ļoti sarežģīta, bet Marks iedegās un uzstāja, ka pats visu paveiks. Apdrošinājām viņu, lai var droši līst pa trubu un vēlāk iet pa dzegu. Un tas viss notika laikā, kad ārā lija lietus! Taču viņš ir malacis, jo visu paveica ideāli. Visa filmēšanas grupa aizturēja elpu šā momenta laikā!” Režisors piebilst, ka Markam filmēšanas laukumā izdevās arī lieliski uzturēt kārtību. Jo īpaši, kad tika filmētas ainas, kurās piedalās skolnieki. Viņš prata atrast kopīgu valodu pat ar visnepaklausīgākajiem!

Skatieties jauno seriālu Skolotājs no 1. septembra darba dienās plkst.16:50 TV3!