TV ekrānos uzmirdzēs īpaši sprauna omīte

2 komentāri
TV ekrānos uzmirdzēs īpaši sprauna omīte
Publicitātes foto

No 22. marta ik ceturtdienas vakaru LNT piedāvās aizraujošu pašmāju šovu ”Superome”, kurā 74 gadus vecā Rasma mazdēla Riharda vadībā iepazīs un izbaudīs jauniešu dzīvesveidu. Jau šova pirmajā sērijā Rihards omei būs paredzējis piedzīvojumus ne pa jokam.

Mūsdienās Latvijā pastāv liela plaisa starp paaudzēm, un gados vecāki cilvēki nereti ir tikpat kā izolēti no mūsdienu aktualitātēm un sabiedriskās dzīves. Improvizators Rihards Sniegs šo situāciju grib labot un savu omi Rasmu vedīs pasaulē dzīvi lūkoties.

Katrā šova ”Superome” sērijā Rihards kopā ar vecmāmiņu izmēģinās trīs jaunas aktivitātes, ko sabiedrībā ierasts uzskatīt par jauniešiem vai gados jauniem cilvēkiem aktuālām, kā arī apgūs jaunākās tehnoloģijas, aplikācijas un sociālos portālus.

Iesākumā Rihards Rasmai būs sagatavojis jauniešu stila ābeci. Vai Rasmai maz kas patiks no tā, kas mūsdienās modē, un kurš no Riharda atlasītajiem tēliem viņai piestāvēs vislabāk?

Tālāk abi dosies iestiprināties un apēst pa kādam pusdienu burgeram, bet vakara daļā – hiphop deju nodarbība un jauns tetovējums.

Uzsauc omei vai opim piedzīvojumu!

Vai Rasma būs gatava uz vienotu tetovējumu ar savu mazdēlu un kas no visa dienas piedāvājuma viņai ies pie sirds visvairāk, uzzini šova ”Superome” pirmajā raidījumā ceturtdien, 22. martā, plkst. 21:10 LNT!

Šovs ”Superome” katru ceturtdienas vakaru piedāvās neskaitāmi daudz jaunu iespaidu, līdzpārdzīvojuma un smieklu. Un cerams, arī TV skatītāji iedvesmosies jauniem piedzīvojumiem kopā ar savām omītēm.

Superome pirmo reizi ielu modes veikalā

2 komentāri