”Transleiteris” izsmej Evelīnas Pārkeres runas stilu

4 komentāri
”Transleiteris” izsmej Evelīnas Pārkeres runas stilu

Pagājušās nedēļas izskaņā kļuva zināms, ka ”jūtūbere” un sociālo tīklu zvaigzne Evelīna Pārkere pieņēmusi lēmumu atteikties no interneta šova ”Gribi kļūt slavens?” vadītājas lomas. Fakts nav palicis bez ievērības vietējo jokdaru aprindās.

Jau ziņojām, ka šova ”Gribi kļūt slavens?” veidotāji pārtraukuši sadarbību ar ”YouTube” zvaigzni Evelīnu Pārkeri. Lēmums pieņemts pēc tam, kad Pārkere atklājusi neapmierinātību, kā viņa parādīta šova atklāšanas ballītē un tai sekojošajās publikācijās Latvijas interneta medijos.

Iemeslus, kādēļ Evelīna pametusi šova vadītājas lomu, viņa skaidroja arī īpašā ”YouTube” video.

Šonedēļ Pārkeres emocionālā uzruna nācijai pacelta jaunā līmenī. Grupa ”Transleiteris” plašākas sabiedrības novērtējumam nodevusi asprātīgu klipiņu, kurā apkopoti fragmenti no Evelīnas runas.

Minūti garajā video Evelīna nemitīgi atkārto jauniešu sarunvalodā īpaši populāro ”tā kā”, kas ir tulkojums no angļu valodas vārda ”like”.

Par aiziešanu no šova savā vēstījumā producentiem Evelīna rakstīja: ”Esmu sapratusi un nolēmusi, ka šis šovs nav priekš manis un es jūtos tajā kā man nepiemērotā vidē. Esmu pazaudējusi sevi.

Pati nespēju skatīties šovu, jo man ir kauns par visām izdarībām un tas, kādu manis pusi tas parāda. Es tāda neesmu. Nezinu, ko es gribēju tēlot vai pierādīt, bet tā neesmu es. Tieši tāpēc es šovu pametu.”

Producenti neslēpa, ka redz lielu potenciālu Evelīnā kā TV raidījumu vadītājā, taču uzskata, ka viņai vēl jāiegūst pieredze, lai spētu izturēt milzīgo spriedzi un pret sevi vērstos negatīvos viedokļus.

Acīmredzot meitene nav bijusi gatava tik lielai šova popularitātei, kuru diemžēl nereti pavada arī negatīvi komentāri, portālu virsraksti un nicinoši skatītāju viedokļi, uzskata producenti.

Slavas tīkotāju šova ballīte izgāžas ar skaļu blīkšķi