Komentāri
Tikai Skaties.lv: šova Paķer līdzbraucējus dalībnieka Aināra Burceva profils
Foto: personīgais arhīvs

Sadarbojoties latviešu un spāņu producentiem, Latvijā tapis pavisam jauns un vēl pasaulē nebijis šovs Paķer līdzbraucējus, kurā šoferīši pieņem izaicinājumu doties ceļā kopā ar pavisam nepazīstamiem cilvēkiem. Vēl pirms šova nonākšanas pie skatītājiem portālā Skaties.lv pieejamas ekskluzīvas dalībnieku vizītkartes.

Vārds: Ainārs Burcevs

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Vecums: 30

Auto: VW Golf GTE

Nodarbošanās: profesionāls dejotājs (salsa, afro-house, disko un citi stili). Izklaidēju ar deju privātās ballītēs un publiskos pasākumos.

Dzīves vieta: Rīga

Maršruts, ko mēros šovā: no Rīgas uz Valmieru, nakšņoju Veselavā pēc koncerta un atpakaļceļā cauri Rubenei un Siguldai uz Rīgu.

Cik bieži ikdienā izmanto auto: esmu izbraukājis Latviju pa vismazākajiem ceļiem, jo kādreiz strādāju par Ekspress pasta kurjeru. Visbiežāk nācies braukt pa maršrutu Valmiera-Rīga-Valmiera, jo braucu uz Rīgu mācīties dejot trīs reizes nedēļā piecu gadu garumā. Šobrīd ar auto braucu retāk un parasti no Rīgas uz Valmieru brīvajās dienās apciemot draugus un radus.

Motivācija dalībai: pieteicos šovam, jo man patīk iejusties svešā vidē un gūt prieku no spontāni radītām pozitīvām situācijām. Un ceļošana ar auto ir arī personīgi ērtākais tūrisma veids, izvēloties lieliskus cilvēkus kompānijā.

Atziņas pēc šova: katrā cilvēku kompānijā sarunu tēmas un joki tiek uztverti citādāk – atbilstoši katra dalībnieka enerģētiskajai simbiozei kopīgajā komunikācijā. Var gadīties arī kompānijas, kurās klusums tiek baudīts vairāk par jebkuru sarunu.

FOTO

FOTO: šova filmēšanas aizkulises

Skatieties Paķer līdzbraucējus jau 18. un 25. septembrī plkst. 18.00 kanālos TV3 un TVPlay.  Skaties.lv un video portāls TVPlay trīs dienas pirms televīzijas ētera divu nedēļu garumā – no 15. līdz 17. septembrim, kā arī no 22. līdz 24. septembrim ikvienam interneta lietotājam dāvinās ekskluzīvu video materiālu, kurā varēs iepazīties ar projekta dalībniekiem – šoferiem un ceļotājiem.

Lasi vēl