17 komentāri

Jau nākamnedēļ plānots uzsākt jauna TV3 projekta filmēšanu, tāpēc, ja jūti sevī aktiera talantu vai vienkārši vēlies izaicināt pats sevi, droši nāc uz atlasi jau šo svētdien!

16. augustā Liepājas Olimpiskā centra Tango zālē no 12.00-17.00 notiks dalībnieku atlase.

Uz dalībnieku atlasi ir aicināti visi interesenti, kuri vēlas piedalīties projekta filmēšanā. Nav nepieciešams īpaši sagatavoties, katrs kandidāts uz vietas tiks nofotografēts, iefilmēta kāda neliela etīde, ar viņu aprunāsies jaunā projekta veidotāji – pastāstīs  par to tuvāk, uzdos kādus jautājums.

Viss noritēs mierīgā, pozitīvā gaisotnē – lai liepājniekiem vai tiem, kas uz atlasi devušies no kādas citas Latvijas malas, būtu kāda jauna, interesanta pieredze.

Dalībnieki tiek meklēti ļoti dažādām rakstura lomām, tādēļ arī nepieciešami cilvēki bez pieredzes. Filmēšana notiks visu nākamo nedēļu – no 17. līdz 23.augustam – Liepājā. Kopumā tiek meklēti dalībnieki 60 lomām, no kurām 16 ir galvenās.

Nepieciešamo personāži vecumā no 15-65 gadiem.

Noskaties! TV šova Iepirkšanās pavēlnieces atlase

Realitātes šova TV zvaigzne atlase

TOP komentāri

 • Mārtiņš
  +5 +5 0

  Mārtiņš

  Žēl, ka Rīgā nav tādās iespējas. Ļoti gribētos šādu izaicinājumu...
 • Agneta Niedra
 • Līva Kate
  +1 +1 0

  Līva Kate

  Vai var pieteikties, meitene ar nelielu pieredzi aktiermākslā, bet viņai 15 gadi būs 08.09.??? Esmu viņas labākā draudzene, zinu ka viņai tas ļoti patīk!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl