”Tēta nedienu” šovs Edmundam no Purvciema būs mūža lielākais pārbaudījums

12 komentāri
”Tēta nedienu” šovs Edmundam no Purvciema būs mūža lielākais pārbaudījums
Ekrānuzņēmums

Trešdienas, 2. maija, vakarā TV3 piedāvās šova ”Tēta nedienas Latvijā” jaunāko sēriju, kuras varoņi būs divu bērnu ģimene no Purvciema. Mammai Baibai TV šovs būs iespēja pārbaudīs mīļotā Edmunda piemērotību vīra statusam.

Kādā Purvciema divistabu dzīvoklī savas dienas vada divu bērnu māmiņa Baiba un viņas civilvīrs Edmunds. Viņi pirms trīs gadiem viens otru atrada iepazīšanās portālā. Jau pēc pusgada Edmunds ievācies pie Baibas.

Tomēr uz gadu pārim nācies dzīvot šķirti, jo Edmunds devies peļņā uz Angliju. Tas bijis pārbaudījums Baibai, vai viņa Edmundu sagaidīs atpakaļ.

”Gaidīju. Visādi gan gāja. Paspēju īsziņās izšķirties, pēc tam atkal saiet kopā. Gaidīšanas svētki bija traģiski – gadu kaut ko mistiski gaidīt. Uznāca dullums: ko es te vispār gaidu? Bet sagaidīju,” stāstīs Baiba.

Baibai no pirmās laulības ir divas meitas – astoņus gadus vecā Patrīcija un sešgadniece Rēzija. Edmunds jau no pirmajām kopā būšanas dienām meitenes ir pieņēmis kā savas, un visi kopā ir kā īsta ģimene.

”Man bērni ļoti patīk. Kaut viņai būtu pieci bērni. Man tas vispār netraucētu,” paudīs Edmunds.

Kā pastāstīs Patrīcija, Edmunds mīl neko nedarīt, viņš vienkārši guļ gultā un skatās telefonā.

”Es gribētu, lai viņš būtu aktīvāks, kustīgāks, lai vairāk ”pavelkas” uz kaut ko avantūriskāku, jo es pati esmu aktīva, kustīga meitene,” norādīs Baiba.

Edmunds labprāt Baibu apprecētu, bet šis solis esot atkarīgs no viņas. Tādēļ talkā nāk ”Tēta nedienas Latvijā”.

”Man vajag pārbaudīt, vai tu esi derīgs vīrs vai ņekudišņijs,” pie mīļotā vērsīsies Baiba. ”Šis šovs pierādīs, vai tas ir tas vīrietis, kuram es varētu uzticēties līdz galam, vai ne. Tas arī palīdzēs saprast, varbūt tomēr noriskēt vēlreiz.”

Tikmēr Edmunds norādīs, ka viņš sevi jau ir pierādījis.

Vai Edmundam izdosies attaisnot Baibas cerības un kā viņam veiksies ar bērnu audzināšanu un pieciem īpašajiem uzdevumiem, skaties šova ”Tēta nedienas Latvijā” 14. sērijā trešdienas, 2. maija, vakarā TV3!

Edmundam priekšā mūža lielākais pārbaudījums