1 komentārs

Šonedēļ ”Tēta nedienas” būs piemeklējušas ģimeni, kurā sports, precīzāk hokejs, tiek turēts augstā godā. Šīs nedēļas varonis būs neviens cits kā slavenais hokejists Jēkabs Rēdlihs, kurš prot ne tikai ripu pa ledu dzenāt, bet ir arī mīlošs vīrs un tēvs.

Esot aprēķināts, ka mājas darbi veikšanas dēļ kopumā sievietēm ir par astoņām stundām mazāk brīvā laika nedēļā nekā vīriešiem. Lai vismaz uz vienu nedēļu kādā ģimenē to mainītu, palīgā nāk ”Tēta nedienas Latvijā”, kas mammu aizsūta pelnītā atpūtā, bet tētim liek iekāpt mammas čībās jeb darīt tos darbus, kurus ikdienā dara mīļā sieviņa.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Visi saistītie raksti

Lai vīrišķību pārbaudītu pilnā apmērā, papildus būs jāveic pieci sievas atstāti uzdevumi, kuru izpildot varēs saņemt 500 eiro.

Jēkabs un Ieva Rēdlihi audzina divus bērnus – sešgadīgo Katrīni un gandrīz divus gadus veco Olafu.

Kā ir rūpēties par māju, bērniem un būt hokejista sievai? ”Es cenšos darīt, lai viss ir izdarīts. Bet, protams, ka tas nav reāli. Es teikšu godīgi, tad, kad Olafs aiziet gulēt diendusā, negribas visas divas stundas vienkārši tīrīt,” atzīst Ieva.

Ģimene ir pieradusi pie tēta biežajiem komandējumiem, bet palaist mammu prom uz pāris dienām – tā, šķiet, ir īsta traģēdija.

Vai tētis hokejists ir izturīgāks par citiem tētiem, skaties šova ”Tēta nedienas Latvijā” septītajā sērijā trešdien, 14. martā, plkst. 21.00 TV3!

Rēdlihu ģimenes rosīgā ikdiena

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Viegli pagatavojams rudenīgs saldums! Baltās šokolādes un ķirbju trifeles

Kas gan var būt vēl spilgtāks rudens vēstnesis par ķirbi? Jā, rudens tik tiešām ir klāt, un ar ķirbju piedāvājumu problēmu nav. Anna Panna no ”Gatavo 3” komandas aicina izmantot šo šobrīd tik bieži sastopamo ogu baltās šokolādes un ķirbju trifeļu pagatavošanai, kas būs gards pārsteigums gan ģimenei, gan viesiem.

Lasi vēl