”Tēta nedienu” šovā jautra pavāre no Purvciema pārbauda vīra lomas kandidātu

13 komentāri
”Tēta nedienu” šovā jautra pavāre no Purvciema pārbauda vīra lomas kandidātu
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

Trešdienas, 2. maija, vakarā pie TV3 skatītājiem devās šova ”Tēta nedienas Latvijā” jaunākā sērija, kuras varoņi bija ģimene no Purvciema – omulīgā un dzīvespriecīgā pavāre Baiba un nosvērtais automehāniķis Edmunds, kurš ir citas profesijas meklējumos.

Divu bērnu māmiņa Baiba pirms trīs gadiem savā sirdī un dzīvē ielaida Edmundu. Lai arī vīrietis ir teju viņas dvēseles radinieks, Baiba, rūgtas pieredzes mākta, nespēj laist dziļas saknes šajās attiecībās. Vairāk par Baibas un Edmunda attiecībām lasi šeit!

Edmunds jau pirmajām dienām Baibas meitas – astoņus gadus veco Patrīciju un sešgadnieci Rēziju – ir pieņēmis un audzina kā savējās. Ar ”Tēta nedienu” šova palīdzību Baiba vēlējās stiprināt pārliecību par kopā būšanu ar Edmundu gan priekos, gan bēdās, un ar gredzenu pirkstā.

Ģimenē lielākā darītāja ir Baiba. Kā pastāstīja meita Patrīcija, Edmunds mīl neko nedarīt, viņš vienkārši guļ gultā un skatās telefonā. Par to arī ģimenē esot lielākie strīdi.

Iestājoties ”Tēta nedienām”, ģimenes ikdiena tika sagriezta kājām gaisā, un atpūtu, bezrūpību un lutināšanu SPA viesnīcā steidza baudīt Baiba.

Lai arī šī Edmunda dzīvē bija pirmā reize, kad uz tik ilgu laiku viņš mājās paliek viens pats ar meitenēm, vīrietis satraukumu neizjuta. Savukārt Baiba atzina, ka, ja Edmunds ar viņas dienas kārtību un uzdevumiem tomēr netiks galā, jutīsies vīlusies un apbēdināta.

Kā atzina Edmunds, virtuvē viņš var darboties stundām ilgi. Tādēļ šova pirmajā dienā viņš ķērās pie picas cepšanas, ko meitenes ēda slavēdamas. Arī meiteņu skolā uzdotie mājasdarbi vairāk esot Edmunda lauciņš.

Baiba prombūtnē Edmunds neslēpa, ka var nedaudz uzelpot: ”Kad mammas nav mājās, drusku ir brīvības sajūta. Neklaigā pārāk daudz.”

Neskatoties, uz to, ka abi ir kopā trīs gadus, Baiba ar ”Tēta nedienu” palīdzību gribēja pārliecināties, vai Edmunds ir tas cilvēks, kuram atdot savu roku uz sirdi.

Šova otrā diena Edmundam bija jāpavada saskaņā ar civilsievas atstāto dienas kārtību. Kā norādīja Baiba, ka Edmunds ir lielāks pedants – ja ko dara, tad dara to kārtīgi, tomēr tās darīšanas reizes pienākot reti.

Šova trešajā dienā ikdienas darbiem klāt piepulcējās civilsievas atstātie īpašie uzdevumi. Beidzot Edmundam bija iespēja izdarīt gūzmu darbiņu, ko slinkuma dēļ ik pa pusgadu atlicis. Uzdevumi nebija grūti, bet prasīja zināmu piepūli un saņemšanos.

Foto: Ekrānuzņēmums

Kamēr Edmunds vienu pēc otra steidza īstenot uzdevumus, Baibu apciemoja draudzene – jau ”Tēta nedienu” šovā iepazītā māmiņa Ligita Ļipatova. Abas bija uz viena viļņa un vienojās, ka tāds šovs kā ”Tēta nedienas Latvijā” mammām ir ļoti nepieciešams.

Edmunds ar visiem uzdevumiem tika galā un ģimenei nopelnīja 500 eiro, bet Baiba šova noslēgumā atzina, ka kā vīrs Edmunds ir derīgs, bet galējo spriedumu par gatavību kāzām viņa pieņems pēc šova sērijas noskatīšanās.

“Tēta nedienu” šova 14. sērija