”Tēta nedienu” šovā daudzbērnu vecāki nav vienisprātis, kurš patiesībā pelnījis atpūtu

4 komentāri
”Tēta nedienu” šovā daudzbērnu vecāki nav vienisprātis, kurš patiesībā pelnījis atpūtu
Ekrānuzņēmums

Šonedēļ ”Tēta nedienas” būs piemeklējušas četru bērnu tēvu Jāni no Ciemupes, kurš uz savas ādas izbaudīs visu sievas Ievas ikdienas pienākumu smagumu. Vecāki pārsteigs šova fanus, jo nespēs vienoties, kurš no abiem īstenībā pelnījis atpūsties.

Jānis un Ieva visus skolas gadus mācījušies vienā klasē, bet līdz pat 12. klasei nav sarunājušies. Pēdējā gadā satuvinājušies un pēc vidusskolas absolvēšanas sākuši draudzēties. Jau 16 gadus Ieva un Jānis ir precēti.

Latkovsku ģimenē aug trīs meitas un dēls – Krista (15), Diāna (14), Vendija (10) un Gustavs (5).

Kuplo ģimeni šovam ”Tēta nedienas Latvijā” pieteikusi vecākā meita Krista, kura ir māmiņas vienīgais palīgs mājas darbos.

”Viņai šķita, ka būtu feini, ka tētis izbaudītu visu to, ko dara mamma. Viņa arī gribēja, lai mamma atpūšas,” raidījumā stāstīs Ieva.

”Tad es paķēru tēti uz muļķi. Es viņa teicu: ”Tēt, es jau rakstu pieteikuma anketu ”Tēta nedienām”, un tu vairs nevari atteikties. Ko tu par to domā?”” paudīs vecākā meita.

Jānis šovam piekritis sievas un bērnu dēļ.

”Šī man būs pirmā reize, kas es tiešām braukšu atpūsties,” pirms došanās piecu dienu relaksācijas kūrē uz SPA viesnīcu norādīs Ieva.

Tikmēr Jānis klāstīs citu informāciju: ”Viņa tikko kopā ar Vendiju bija aizbraukusi atpūsties uz Igauniju, uz Tartu. Vēl viņa dodas uz Rīgu uz ballītēm, uz klubiņiem. Es nezinu, kāpēc viņa domā, ka šī ir pirmā reize.”

Tāpat viņš neslēps, ka vairāk alktu būt sievas vietā viesnīcā atpūsties nekā palikt mājās un berzt grīdas, gatavot ēst un bērnus izvadāt pa pulciņiem.

Jānim ne tikai piecu dienu laikā būs jātiek galā ar mammas ikdienas pienākumiem, bet arī jāizpilda sieviņas atstātie pieci uzdevumi. Kā viņam veiksies, skaties šova ”Tēta nedienas Latvijā” 15. sērijā trešdienas, 9. maija, vakarā TV3!

Vecākiem domstarpības, kurš īstenībā pelnījis atpūsties