”Tēta nedienu” fani steiguši palīdzēt šovu zvaigznes Lauras Caunes kuplajai ģimenei

19 komentāri
”Tēta nedienu” fani steiguši palīdzēt šovu zvaigznes Lauras Caunes kuplajai ģimenei
Privātais arhīvs

Šova ”Tēta nedienas Latvijā” trešās sezonas populārākajai māmiņai Laurai Caunei ar ģimeni pēc uzmirdzēšanas TV ekrānos dzīve gājusi tikai uz augšu. Kā jaunā sieviete atklāj portālam Skaties.lv, nesen viņa sākusi strādāt otrā darbā, bet pārliecību, ka dzīves lielākās grūtības ir aiz muguras, nostiprinājuši vairāki TV3 tētuku šova fani.

Kā atklāja ”Tēta nedienu” šovs, Laura kopā ar vīru Edgaru, trīs bērniem un savu brāli Germanu, dzīvo pieticīgā divistabu dzīvoklī.

Laura taisnojas par nekārtību dzīvoklī

Lai arī māmiņa šovā uzsvēra, ka neesot tā, ka ģimenē nekad nav naudas, saimes ledusskapis filmēšanas laikā bija tukšs. Sieviete neslēpa, ka 500 eiro, ko Edgars nopelnīja šovā, ģimenes budžetā ir patīkams atspaids.

Vēlāk gan naudas balva kļuva par strīdus ābolu vecāku starpā. Kamēr Edgars bija plānojis sevi apbalvot ar tetovējumu, Laura bija nolēmusi vispirms dzīvoklī salikt santehnikas caurules un nopirkt ledusskapi, bet atlikušo naudu investēt jaunā plazmas televizorā.

Mēnesi pēc ģimenes filmēšanās šovā kļuva zināms, ka jaunā sieviete atradusi darbiņu privātmāju uzkopšanas nozarē un nelielus, bet patīkamus uzlabojumus piedzīvojis arī mājoklis.

”Esam nomainījuši skapi. Vīrs bija iniciators. Veco skapi izmetām ārā, dabūjām jaunu,” mēnesi pēc filmēšanās TV projektā Skaties.lv stāstīja Laura. Vairāk par ģimenes dzīvi pēc TV3 šova lasi šeit!

Tagad kļuvis zināms, ka šis nav bijis vienīgais gadījums, kad labi cilvēki steiguši Iļģuciemā dzīvojošajai kuplajai ģimenei palīdzēt. Pēc ”Tēta nedienu” šova ar viņiem sazinājušies vairāki TV skatītāji, kuri vēlējušies sniegt materiālu atbalstu.

Kā Skaties.lv stāsta Laura, vairāki cilvēki atveduši noderīgas un ģimenei tik nepieciešamas mantas. Viņa tikusi pie skaistām drēbēm sev un meitai Anastasijai. Atvesta arī gulta. Savukārt kāda vecmāmiņa ģimenei palīdzējusi ar ievārījumiem un medu.

”Ir viena sieviete, kura maniem bērniem ir sagādājusi nenormāli foršas, skaistas un dārgas dāvanas, kādas mēs paši vēl pagaidāma nevaram nopirkt. Viņai pašai ir pieci bērni, un viņa zina, kā ir rūpēties par daudzbērnu ģimeni. Lai Dievs dod viņai veselību! Tiešām liels paldies viņai!” teic Laura.

Arī pārējiem labdariem trīs bērnu mamma saka milzīgu paldies par atbalstu.

Laurai šis pavasaris ir sevišķi aktīvs, jo jaunā sieviete iesaistījusies vecāku komitejas darbā, bet nākamnedēļ izlaidums bērnudārzā gaidāms septiņgadīgajam dēlam Timuram. ”Daudz darba un baigā skriešana,” nosaka Laura, kura nesen sākusi strādāt otrā darba vietā.

”Vīrs tagad strādā apsardzē un joprojām piestrādā automazgātuvē. Abi esam noslogoti uz pilnu slodzi. Kamēr veselība atļauj, tikmēr jārukā,” saka Laura.

Atvilkt elpu no aktīvās ikdienas ģimene plāno kruīza ceļojumā ar prāmi uz Stokholmu. ”Brauksim kopā ar bērniem, ar romantiku. Tas būs pirmais ģimenes ceļojums. Ar nepacietību gaidām,” tā Laura.