24 komentāri
“Tēta nedienas”: diplomētais pavārs vakariņas izbaro suņiem; šova noslēgumā mīļotajai dod sirsnīgu solījumu
Sabīne Zvirbule/Skaties.lv

”Tēta nedienas” šonedēļ piemeklējušas Lauri Petrovu Aizputes pusē. Kamēr sieva Krista bija devusies baudīt piecu dienu atpūtu, viņš pirmo reizi uz tik ilgu laiku bija atstāts viens ar abu mazajām meitiņām. Kā Laurim veicās?

Krista un Lauris ir kopā jau septiņus gadus. Abi iepazinās vēl skolas laikā. Pirms vairāk nekā gada abi apprecējās.

Gan Lauris, gan Krista Cīravas arodvidusskolā apguvuši pavāra profesiju. Taču šobrīd 24 gadus vecais Lauris strādā mežizstrādē, bet 21 gadu sasniegusī jaunā māmiņa Krista rosās pa mājām ar divus gadus veco meitiņu Ilzīti.

Meitiņas jaunajā ģimenē ir divas. Vecākajai māsiņai Katrīnai, kura pa dienu apmeklē dārziņu, ir jau pieci gadi.

”Kad viņa gaidīja pirmo bērniņu, viņai bija 16 gadu. Man tas likās ideāli. Viņa arī bija ļoti laimīga,” šovā atklāja Lauris. Vairāk par abu pušu vecāku un līdzcilvēku attieksmi pret pāra pirmās atvasītes ienākšanu jaunajā ģimenē lasi šeit!

Petrovu ģimenē vīra pienākumos ietilpst iznest atkritumus, ienest malku. Kamēr Krista rūpējas par ikdienas mājas darbiem, Lauris gādā par ģimenes labklājību. Sieva projektam pieteikusies cerībā, ka vīrs sapratīs, ka būt mājās ar bērniem tomēr nav nemaz tik viegli.

Šova filmēšanas sākumā Lauris slavēja Kristas čaklumu un kārtības mīlestību. Tikmēr sieviete neslēpa, ka no vīra vēlētos vairāk iejūtības: ”Man nepatīk, kad, ja es daru ikdienas darbus un vīrs, piemēram, atpūšas pie televizora, ja nepieciešams uzreiz izdarīt kādu darbiņu, ko es palūdzu, tad man tas ir jāprasa vairākas reizes. Kad viņš sēž pie televizora, viņu ir ļoti grūti sasaukt.”

Tādēļ talkā nāca ”Tēta nedienas Latvijā”, kad Laurim nācās uzņemties visus sievas pienākumus.

Filmēšanas otrajā dienā, kad Laurim nācās dzīvot pēc Kristas dienas plāna, viņš smaidot atzina: ”Ir darbi, ko var izdarīt daudz ātrāk un vieglāk nekā viņa to dara. Es uzskatu, ka man iet daudz ātrāk.”

Petrovu ģimenē abi diplomētie pavāri mēdz eksperimentēt ar ēdiena gatavošanu. Esot reizes, kad maltīte tomēr neizdodas. Tāda tika piedzīvota arī šova laikā, kad Lauris bija apņēmības pilns pagatavot prosas biezputru.

”Biezputra neiznāca. Tur iznāca kaut kas ļoti negaršīgs,” neslēpa Lauris.

Kamēr abi ar vecāko meitu vakariņas atdeva sunīšiem, Ilzīte tēta veikumu nesmādēja.

Otrās dienas vakarā Lauris gan atzina, ka sievas dienas kārtība diendienā viņam nebūtu izturama.

Trešajā dienā stājās spēkā sievas pieci īpašie uzdevumi, kurus izpildot ģimenei var nopelnīt 500 eiro.

Laurim bija jāpaveic sekojošais: iepirkties veikalā, uzcept kūku un uzzīmēt mammai apsveikumu; uztaisīt putnu barotavu; uzpīt Katrīnai divas bizes, uzlakot meitenēm nagus; nomazgāt durvis, pielīmēt griestu līstes; iemācīt Katrīnai dzejolīti.

”Uzdevumus es neatstāju kā milzu pārbaudījumu dzīvei. Es zinu, ka ikdienā viņš pilnīgi noteikti spētu izdarīt visus,” skaidroja mamma, kura jau kopš pirmās brīvdienas ilgojusies pēc mājām un ģimenes.

Gods kam gods, Lauris ar visiem uzdevumiem tika galā un deva solījumu Kristai turpmāk mājas darbos palīdzēt vairāk.

Video: šova pilnā sērija

TOP komentāri

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!

Lasi vēl