”Tā neesmu es!” Cēsinieci Marutu pēc ”Gatava pārvērtībām” neatpazīst arī pašas māte

4 komentāri
”Tā neesmu es!” Cēsinieci Marutu pēc ”Gatava pārvērtībām” neatpazīst arī pašas māte
Ekrānuzņēmums

Trešdienas, 30. maija, vakarā pie TV3 skatītājiem devās šova ”Gatava pārvērtībām” jaunākā sērija. Raidījumā lielākās pārvērtības piedzīvoja stilistes Žannas Dubskas izvēlētā Maruta, kura pēc smagas slimības pārciešanas tagad jūtas ieguvusi otru dzīvi.

Žanna raidījumā pārvērta 38 gadus veco cēsinieci Marutu Bočkovu, kura pirms trīs gadiem pārcieta smagu slimību un vairākus mēnešus bija spiesta atrasties gultā. Tad ārējais izskats bija pēdējais, par ko Maruta satraucās. Tagad Maruta ir apprecējusies un vēlas beidzot justies kā sieviete. Vairāk lasi šeit!

Stiliste Marutai jau pārvērtību sākumā paziņoja: sievišķība sākas nevis no kleitas, bet no lūpām, un sieviete ar prieku ļāvās visām Žannas neprātīgi trakajām idejām.

Pārvērtību beigās Maruta vien nevarēja sagaidīt, kad sevi ieraudzīs spogulī.

”Jēzus, Marija! Vai tiešām tā esmu es?” bija Maritas pirmā prieka pilnā reakcija. Uz šādu rezultātu sieviete nebija cerējusi.

Marutu visvairāk pārsteidza frizūra, bet Žanna izvēlēto apģērbu raksturoja kā pēdējo modes kliedzienu.

”Var redzēt, ka sieviete ir no laukiem, viņa jau tagad izskatās kā vecenīte – vecāka, nomocīta un noslimojusies. Bija ļoti lieliski parādīt, ka tu vari izskatīties moderni.

Viņa, neskatoties uz līko muguru, kaulainajām rokām un kājām, izskatās kā supermodele. Un arī tā jūtas, un tas ir lieliski,” par sasniegto teic Žanna.

Stiliste pauda pārliecību, ka Maruta pie gūtās mācības imidža uzlabošanā turēsies arī pēc šova.

Projekta noslēgumā Marutas mammas atzina, ka pārvērtību rezultātā savu meitu knapi spēj atpazīt.

Šovā pārvērtības piedzīvoja vēl divas sievietes. Aleksandrs bija izvēlējies pārvērst trīs bērnu māmiņu, mārketinga speciālisti Līgu Ģērmani, kura šovā pieteicās, lai pierādītu dzīves biedram, ka ir pietiekami drosmīga, lai uzkāptu uz ”Gatava pārvērtībām” skatuves.

Līgai bija sapnis par acu operāciju, jo jau 20 gadus viņa ir spiesta lietot lēcas. Ar speciālistu palīdzību šovā ”Gatava pārvērtībām” viņa atguva ideālu redzi.

”Sievišķīga kleita un sievišķīgs izskats vienmēr būs modē. Tāpēc te nebija likts nekāds akcents ne uz tendencēm, ne uz trendiem, ne uz aktuālām krāsām, bet uz viņas acu skaistumu,” Līgas pārvērtības komentēja Aleksandrs.

Natālijas Zolbergas vadībā pārvērtības piedzīvoja 43 gadus vecā Dzintra Jurkeviča, kurai ir gandrīz 10 gadus jaunāks vīrs. Dzintra ir maza un smalka auguma īpašniece, tādēļ Natālija viņai mācīja, kā radīt apjomu ar apģērba palīdzību.

“Gatava pārvērtībām” 16. sērija