Viss jāmet ārā – no ziemas jakām līdz peldkostīmiem: kā mainījusies Maritas dzīve pēc TV3 pārvērtību šova

5 komentāri
Viss jāmet ārā – no ziemas jakām līdz peldkostīmiem: kā mainījusies Maritas dzīve pēc TV3 pārvērtību šova
PRIVĀTAIS ARHĪVS

TV3 šova ”Stilistu kaujas” skatītāji šonedēļ bija liecinieki iespaidīgām pārvērtībām, ko piedzīvoja 36 gadus vecā Marita Ņikitina. Nu sieviete Skaties.lv atzīst, ka piedalīšanās projektā bijis kā sākums jaunai dzīvei.

Kā TV šovā ”Stilistu kaujas” atzinās Marita, viņas skapī ir tikai divas kleitas, bet iecienītākais apģērbs ir džinsi un T krekli. Tādēļ kolēģe Ilze, kura viņu bija pieteikusi šovam, tiekoties ar stilistiem, izstāstīja, kādu vēlas redzēt Maritu darbā birojā.

Modes ekspertiem tika dots uzdevums, iekļaujoties 300 eiro budžetā, padarīt Maritu daudz sievišķīgāku, un tas viņiem izdevās godam. Kā novērtējuši daudzi šova skatītāji, tas, ko paveica stilisti, ir patiesi ievērības cienīgi.

Vairāk par Maritas pārvērtībām lasi šeit!

Kā pēc šova Skaties.lv atzīst Marita, viņai visvērtīgākā šķiet uzdrošināšanās piedalīties šajā projektā.

”Daudzas sievietes katru dienu domā par pārmaiņām, bet viss beidzas ar domāšanu, un neviena neiedrošinās kaut ko izdarīt.

Kad kolēģe mani pieteica šovam, es uzreiz sapratu, ka iešu un nebaidīšos parādīt, ka esmu parasta sieviete, kura ne īsti māk ģērbties, ne arī ko saprot no modes, tomēr es to visu gribētu zināt, bet nezinu, ar ko sākt.

Piedaloties raidījumā, uz sevi paskatījos no pavisam cita skatupunkta. Redzot sevi televīzijā, es sapratu, ka varbūt tiešām viss nav tik slikti, kā līdz šim šķita. Tiešām jebkura sieviete, pat ar platiem gurniem, var izskatīties skaista un būt karaliene,” norāda Marita.

Ar apģērbu un grimu nepietiek

Kā uzsver “Stilistu kauju” varone, lai sieviete uzplauktu, ar apģērbu un grimu vien nepietiek: ”Sākumā ir jāpieņem sevi – ka tu esi skaista, ka tu esi sieviete.

Un tālāk, šo domu paturot prātā, jāsper nākamie soļi – jāiet iepirkties, jāpaskatās uz sevi spogulī un jāsaprot, ka matu griezumu, kas bijis ilgus gadus, var arī pamainīt. Sievietei tomēr ir jāļaujas eksperimentiem.”

Maritas kolēģe Ilze no stilistu piedāvātajiem tērpiem par labāko darbam birojā atzina modes mākslinieka Aleksandra Pavlova izvēlēto komplektu. Šova dalībniece atzīst, ka arī viņai tas iekritis sirdī visvairāk, kaut katrs stilists sniedzis vērtīgus padomus: ”Šovā guvu knifiņus, ko noteikti izmantošu arī turpmāk.”

Arī pārējās Maritas darba biedrenes, kā arī tuvinieki viņas jauno imidžu uzņēmuši pozitīvi.

”Tagad strādājam no mājām, bet meitenes ļoti gaida brīdi, kad visas būsim atpakaļ ofisā. Viņas saka, ka es nekādā gadījumā nedrīkstu izskatīties tā, kā es izskatījos pirms šova – man uz darbu jānāk skaistai, smaidošai. Džinsus drīkstēšu vilkt tikai kopā ar augstpapēžu kurpēm,” par to, kā pārmaiņas novērtējušās kolēģes, stāsta Marita.

Šova filmēšanas laikā īpašu ievērību izpelnījās Maritas izcilā spēja defilēt augstpapēžu kurpēs, kas klātesošos modes ekspertus burtiski apžilbināja. Kā nu viņa atklāj, par viņas prasmi tik iznesīgi staigāt augstpapēžu apavos bija pārsteigtas arī vairākas darba biedrenes.

Kā viņa atklāj, attiecības ar augstpapēžu kurpēm līdz šim bijušas attālinātas: ”Man patīk, bet es tās nekad nepirku un nevalkāju, jo nezināju, ar ko vilkt kopā. Bet vizuāli man tās vienmēr ir patikušas.

Te bija gadījums – ja reiz tās uzvilku, tad arī skaisti jāiet. Radi arī komentēja: mēs nezinājām, ka tu tā vari”.

Savukārt Maritas vīrs Oļegs par sievas jauno imidžu ir ļoti gandarīts: ”Viņš, šķiet, raidījumu skatījās ar daudz lielāku interesi nekā es. Uz stundiņu pārvērtās par modes stilistu, kritiķi. Viņš teica, ka ir ļoti lepns.”

Šovs kā milzu spēriens

Piedalīšanās projektā Maritai bijusi ne tikai totāla iziešana no savas komforta zonas, bet arī sākums jaunai dzīvei un jaunai ”es”.

”Katram cilvēkam gads sākas ar kādu apņemšanos, un es izlēmu, ka šogad mēģināšu dzīvē kaut ko jaunu. Šis bija viens no soļiem, pat milzīgs spēriens, lai tiešām mēģinātu ko jaunu, nebaidīties no tā, ko domās vai teiks citi.”

Nu viņa sākusi nodarboties ar sportu. Tāpat augusi pārliecība par sevi kā par skaistu sievieti.

”Vēl es sapratu, ka man jāmet ārā pilnīgi visa līdzšinējā garderobe – viss no ziemas jakām līdz peldkostīmiem. Viss, kas ir pelēks un garlaicīgs, pilnīgi jāmaina. Laikam tomēr neviens no drēbes gabaliem, kas man ir skapī, man vairs neatbilst.

Nopirku arī jaunu kosmētiku. Mēģinu saprast, ka vēl trūkst, lai izveidotu skaistu meikapu. Sāku arī vairāk skatīties, kas ir aktuāls modē.

Tāpat uzsāku drusku veselīgāku dzīvesveidu, jo uzskatu, ka tomēr ir nedaudz jānomet liekais svars. Esmu sākusi vairāk domāt par sevi,” pēc šova iedvesmota ir Marita.