TV3 šova ”Stilistu kaujas” finālā vīrs nespēj valdīt asaras

0 Komentāru

Trešdienas, 12. februāra, vakarā pie TV3 skatītājiem devās jaunais pašmāju pārvērtību šovs ”Stilistu kaujas”, kurā trīs pazīstami modes eksperti pieņēmuši izaicinājumu sapost sievieti atbilstoši viņas tuvinieku vēlmēm.

Jauno māmiņu Samantu Miļko dalībai šovā ”Stilistu kaujas” bija pieteicis vīrs Valērijs, kurš tādējādi vēlējies mīļotajai pateikties par pāra meitiņu Gabrielu.

Jelgavnieki Samanta un Valērijs iepazinušies pirms apmēram pirms pusotra gada tehnikumā. Pārim attiecības attīstījušās ļoti strauji, un pēc četru mēnešu kopā būšanas pieteikusies metiņa, un tam drīz vien sekojis bildinājums. Plašāku skaistās ģimenītes stāstu lasi šeit!

Šova ”Stilistu kaujas” ietvaros Valērijs bija nolēmis sieviņu iepriecināt ar Valentīna dienas vakariņām, kā arī sarūpēt vēl kādu pārsteigumu – ar stilistu palīdzību atsvaidzināt mīļotās tēlu.

Kā atklāja vīrietis, Samanta iemīļojusi valkāt bikses ar caurumiem, kas vīram tomēr ne sevišķi patīk. Viņš mīļoto biežāk gribētu redzēt kleitās.

Pēc tikšanās ar Valēriju modes ekspertiem Aleksandram Pavlovam, Laurai Valutai un Dacei Krieviņai-Bahmanei nosacījumi bija visai skaidri: pārsteidziet mani, bet tomēr matus grieziet tikai nedaudz!

Valērijs sievas sapošanai Valentīna dienas randiņam bija atvēlējis 285 eiro un 43 centus. Lai gan sākotnēji ierobežotais budžets modes ekspertiem radīja galvassāpes, tomēr trijotne ar tērpa, apavu un aksesuāru piemeklēšanu tika galā godam.

Aleksandrs Pavlovs Samantu bija ietērpis trendīgā smaragda zaļā midi garuma kleitā, kurai tika pieskaņoti brūni garie zābaki un somiņa, kas kopā izmaksāja 178 eiro.

Ar Lauras Valutas gādību jaunā māmiņa uzmirdzēja koķetā tēlā. Stiliste Samantai bija izvēlējusies tumši zilu kleitu, rūtainu mēteli, tumšu somiņu un kurpes par 200,87 eiro.

Savukārt Dace Krieviņa-Bahmane šova dalībniecei bija izvēlējusies ļoti romantisku kleitu gaišā tonī ar neuzkrītošiem aksesuāriem 280,64 eiro apmērā.

Valērijs, redzot trešo tēlu, bija gluži vai bez vārdiem. Kā atzina vīrietis, tas atsaucis atmiņā pāra kāzu dienu. ”Pilnīgi asaras saskrēja acīs,” neslēpa jelgavnieks.

Līdz ar to Dace kļuva par šī raidījuma uzvarētāju un par vienu soli pietuvojās galvenajai balvai – 1000 eiro.

0 Komentāru