TV3 pārvērtību šovā tērps rada domstarpības ģimenē

7 komentāri

Trešdienas, 1. aprīļa, vakarā pie TV3 skatītājiem devās pārvērtību šova ”Stilistu kaujas” kārtējais raidījums, kurā trīs pašmāju modes eksperti bija pieņēmuši izaicinājumu īpašam dzīves notikumam – kāzu gadadienai – sapost 20 gadus veco Renāti.

Šīs sērijas galvenie varoņi bija Reinis un Renāte Zīles – jauns laulāts pāris, kuru dzīves centrā šobrīd ir mazā meitiņa Rebeka. Reinis savu simpātisko sieviņu ”Stilistu kaujām” bija pieteicis, lai sapostu abu kopīgajai divu gadu kāzu gadadienai.

Kā atklāja šova dalībnieki, kāzas vēlējušies pavisam maziņas, tomēr beigās sanācis vairāk nekā 10 cilvēku. ”Sarakstījāmies, papusdienojām, aizgājām izstaigāt botānisko dārzu un tad pa mājām,” skaisto dienu atceras Renāte. Vairāk par jauno ģimeni lasi šeit!

Pagājušajā gadā kāzu gadadienu nav sanācis nosvinēt, tādēļ šogad plānots to izdarīt ar vakariņām un teātra apmeklējumu.

Kā, tiekoties ar modes ekspertiem, pavēstīja Reinis, viņš svinībām sievu nekādā gadījumā nevēlas redzēt biksēs vai bikškostīmā, bet gan garā kleitā vai svārkos. Mode ekspertiem, piemeklējot tērpu, apavus un aksesuārus, bija jāiekļaujas 300 eiro lielā budžetā.

Kā pirmais savu veikumu prezentēja Aleksandrs Pavlovs, kura veidotais tēls izpelnījās Reiņa atzinību. Vīrietis bija gatavs novērtēt arī pārējo stilistu veikumu.

Parīzes noskaņās ieturēto otro salikumu, kura autore bija Laura Valuta, Reinis bez īpašas kavēšanās izbrāķēja: ”Nebūs. Par īsu. Šī kleita diemžēl man nepatīk.”

To, ka Lauras izvēlētā kleita nav piemērota Renātes augumam, norādīja arī Aleksandrs un Dace Krieviņa-Bahmane. Savukārt Laura pati neslēpa izbrīnu, kā divdesmitgadīgas sievietes vīrs var paziņot, ka kleita ir par īsu.

Tikmēr Renāte atklāja, ka kleita, ko Reinis viņai reiz uzdāvinājis, ir tieši tāda paša garuma, un tieši otrā izgājiena kleita viņai patikusi visvairāk.

Reiņa favorīts izrādījās Daces radītais Holivudas dīvas cienīgais tēls. ”Tīrs trāpījums,” paziņoja pārvērtību dalībnieces vīrs.

Pēc devītā raidījuma sacensībā par 1000 eiro vērto balvu vadībā izvirzījusies Dace ar četriem punktiem. Viņai cieši seko vissīvāko konkurenti – Laura ar trim punktiem un Aleksandrs ar diviem.

Renātei vīra reakcija uz īso kleitu bijusi negaidīta – saruna pēc šova