TV3 pārvērtību šovā startē simpātiska jaunā māmiņa Renāte

6 komentāri

Trešdienas, 1. aprīļa, vakarā pie TV3 skatītājiem dosies pārvērtību šova ”Stilistu kaujas” kārtējais raidījums, un šajā reizē stila meistariem projekta dalībniece būs jāsapoš īpašam dzīves notikumam – kāzu gadadienai.

Šīs sērijas galvenie varoņi būs Reinis un Renāte Zīles – jauns laulāts pāris, kuru dzīves centrā šobrīd ir mazā meitiņa Rebeka. Reinis savu simpātisko sieviņu ”Stilistu kaujām” pieteicis, lai sapostu abu kopīgajai divu gadu kāzu gadadienai.

Kā atklāj Renāte, abi iepazinušies Reiņa māsas dzimšanas dienā. Kāzas vēlējušies maziņas – īpašo notikumu gribējuši nosvinēt tikai kopā ar vedējiem, tomēr beigās nācies uzaicināt arī vecākus un māsas un sanācis vairāk nekā 10 cilvēku.

”Sarakstījāmies, papusdienojām, aizgājām izstaigāt botānisko dārzu un tad pa mājām,” skaisto dienu atceras Renāte.

Šķirstot mazās meitiņas pirmo albumu, Reinis atklāj, ka klāt bijis arī brīdī, kad bērniņš nācis pasaulē. Kā viņš uzsver, dzemdībās nav saskatījis neko tādu, no kā vīrietim vajadzētu baidīties. ”Es griezu nabassaiti,” atklāj vīrietis.

Pagājušajā gadā kāzu gadadienu nav sanācis nosvinēt, tādēļ šogad plānots to izdarīt ar vakariņām un teātra apmeklējumu.

Šo notikumu Renāte sauc par simbolisku: ”Ja nebūtu mēs, nebūtu arī mazās. Un mazie svētki ir jānosvin.”

Tikmēr Reinis Renāti raksturo kā labāko sievu, kas vien var būt.

Kā modes ekspertiem izdosies sapost Renāti un kāds būs Reiņa vērtējums, skaties šovā ”Stilistu kaujas” trešdien, 1. aprīlī, plkst. 21:40 kanālā TV3!