TV3 pārvērtību šovā māsas izvēlas īsto tērpu vecmeitu ballītei

4 komentāri
TV3 pārvērtību šovā māsas izvēlas īsto tērpu vecmeitu ballītei

Trešdienas, 8. aprīļa, vakarā TV3 skatītāju novērtējumam tika nodots šova ”Stilistu kaujas” kārtējais raidījums, un šajā reizē stila ekspertiem izaicinājums bija dalībnieci sapost vecmeitu ballītei.

Raidījuma galvenās varones Adrijas Aveniņsa dzīvē šogad gaidāms īpašs notikums – kāzas. Taču pirms tam vasarā neiztrūkstoša būs vecmeitu ballīte.

Adriju šovam pieteica māsa Agnese Zilvare, taču raidījuma galvenā varone par dalību projektā sākumā nav bijusi lielā sajūsmā. Tomēr Agnesei māsu izdevās pierunāt. Vairāk lasi šeit!

Kā nodemonstrēja meitenes, Adrijas drēbju skapī galvenokārt ir sportiska stila apģērbi un nav nevienas kleitas, un, izvēloties apģērbu, sieviete ņem vērā principu: galvenais, lai ir ērti un silti.

Tiekoties ar stilistiem, Agnese atklāja, ka vecmeitu ballītē māsu vēlētos redzēt romantiskā, gaisīgā tēlā, tomēr pasākuma tematika ir viegli roķīga. Sapošot Adriju, modes ekspertiem bija jāiekļaujas 420 eiro budžetā.

Daces Krieviņas-Bahmanes veidotais sievišķīgais tēls, kā atzina Agnese, viņas vēlmēm atbildis par visiem simt procentiem – viss bijis pat vēl labāk, nekā viņa vēlējusies.

Vēl lielāku Agneses sajūsmu izpelnījās Aleksandra Pavlova izvēlētais košais tērps.

Visatšķirīgāko versiju par vecmeitu ballītes tērpu piedāvāja Laura Valuta, tomēr viņas piedāvājumu gan Agnese, gan Dace raksturoja kā tipiskai vecmeitu ballītei atbilstošu.

Agnese māsai par piemērotāko tērpu, kurā mirdzēt vecmeitu ballītē, atzina Aleksandra izvēlēto salikumu.