TV3 pārvērtību šovā kameru priekšā izskan bildinājums

10 komentāri

Trešdienas, 4. marta, vakarā pie TV3 skatītājiem devās pārvērtību šovs ”Stilistu kaujas”, kurā stilistiem bija uzdevums Sieviešu dienas vakariņām sapost rīdzinieci Gunitu. Raidījuma noslēgumā skatītāji kļuva par aculieciniekiem kādam skaistam un drosmīgam solim.

Raidījuma varoni Gunitu Bižāni šovam ”Stilistu kaujas” pieteica mīļotais vīrietis Rolands Afanasjevs, lai iepriecinātu viņu Sieviešu dienā un atzītos savās jūtās.

Pāris iepazinies pirms gada vasarā lidostā. ”Viņa pajautāja, kur atrodas autobuss. Es viņai parādīju. Tā mēs sākām runāties, un, godīgi sakot, no tās dienas es ticu mīlestībai no pirmā acu skatiena,” to, cik romantiski sākušās abu attiecības, atklāj Rolands.

Ar kopdzīves uzsākšanu abi nav kavējušies. Gunitas un Rolanda skaisto mīlas stāstu lasi šeit!

Kā atklāja Rolands, 8. marts pārim ir īpaša diena. ”Mana draudzene to ļoti gaida, bet es parasti uztaisu jauku pārsteigumu. Tas noteikti ir: daudz ziedu, kaut kas ļoti salds, arī vīns vakarā. Izbaudām kopā ļoti skaistu pasākumu,” klāstīja šova varonis.

Savukārt Gunita skaistajā dienā īpaši sapucējas.

Rolands uzsvēra, ka svētku dienā Gunitai būtu jāizceļ krūtis, tomēr viņš atzina, ka mīļotās veidols viņam kopumā ļoti patīk: ”Viss patīk – augums, mati, acis. Ideāla sieviete.”

Gunita arī ikdienā mēdz saposties: ”Ikdienā, uz veikalu ejot, es mīlu uzkrāsoties. Man patīk izskatīties bišķi spilgtāk.” Tomēr, kā atzina Rolands, nereti viņa ar grimu pārspīlē.

Savu ģērbšanās stilu jaunā sieviete dēvēja par vecmodīgu, tādēļ izteica cerību, ka modes eksperti viņai parādīs, kā ģērbties atbilstoši savam vecumam. Tāpat sieviete vēlējās apgūt pareiza grima uzklāšanas iemaņas.

Tiekoties ar modes ekspertiem Aleksandru Pavlovu, Lauru Valutu un Daci Krieviņu-Bahmani, Rolands paziņoja, ka finālā Gunitai jāizskatās ”kā odziņai”, jo vīrietis gatavojas spert nozīmīgu soli un draudzeni bildināt.

Mīļotās sapošanai viņš atvēlēja 300 eiro, ko stilistu komanda novērtēja kā naudas summu, kas ļauj izvērsties.

Taču izaicinājumi netrūka. Piemēram, frizierim Aigaram Bajāram bija daudz darāmā, lai Gunitas pašrocīgi balinātajiem matiem atgrieztu veselīgumu. Savukārt stilistiem nācās pasvīst, piemeklējot tērpus šova varones salīdzinoši smalkajai ķermeņa uzbūvei.

Video skaties, kā Gunita reaģēja uz pirmajām pārmaiņām ārienē

Pirmie divi tērpi – Lauras un Daces izvēlētie – izraisīja spilgtas sajūtas gan Gunitai, gan viņas draugam. Taču Rolanda sirdī visvairāk iekrita Aleksandra veidotais tēls, kurā bija ideāli savienota gaisīga kleita un ādas jaciņa.

”Ļoti stilīgi,” mīļotās ārieni vērtēja Rolands. ”Tu atveries kā zieds. Skaisti,” viņš neskopojās ar komplimentiem.

Ar Gunitas jauno tēlu un dāvanu kartes saņemšanu gan pāra prieki nebija galā. Rolands turēja stilistiem solīto un mīļotajai izteica precību piedāvājumu.

Viss noritēja labākajās bildinājumu tradīcijās – vispirms Rolands pastāstīja, cik labi jūtas kopā ar Gunitu, un vēlas ar viņu būt kopā visu atlikušo dzīvi, un mīļotās priekšā metās uz viena celīša un pasniedza saderināšanās gredzenu un rožu pušķi.

Gunita teica ”jā”, tomēr bildinājums sievieti tik ļoti aizkustināja, ka viņa nespēja valdīt prieka asaras.