TV3 pārvērtību šova dalībniece izskaidro, kādēļ stilistiem ļāva vaļu, neierobežojot budžetu

11 komentāri
TV3 pārvērtību šova dalībniece izskaidro, kādēļ stilistiem ļāva vaļu, neierobežojot budžetu

Trešdienas, 13. maija, vakarā TV3 šova ”Stilistu kaujas” skatītāji bija liecinieki īpašam notikumam – pirmo reizi, pucējot šova dalībnieci, stilistiem bija iespēja izpausties pēc sirds patikas, jo bija ļauts tērēt tik, cik viņi vēlas.

Šīs nedēļas varoņi bija Elana Baibakova un Mareks Voroņuks no Rīgas. Pāris uzaicināts uz kāzām, un Mareks pieteica draudzeni šovam, lai modes mākslinieki sapostu viņu šim pasākumam, kura norise plānota jūras krastā.

Mareks, tiekoties ar stilistiem, izstāstīja, kādu viņš vēlas redzēt savu draudzeni, taču modes ekspertus visvairāk iepriecināja ziņa, ka šajā reizē budžetam, kura ietvaros jāiekļaujas, ierobežojumu nav. ”Cik jūs gribat tērēt, mierīgi tērējiet!” paziņoja Mareks.

Par Mareka un Elanas gaitām šovā vairāk lasi šeit!

Kā pēc šova Skaties.lv atklāj Elana, kuras nodarbošanās saistīta ar mārketinga jomu, šāds uzdevums modes profesionāļiem dots ne bez iemesla.

”Mēs vēlējāmies, lai stilistiem ir izaicinājums. Protams, ir grūti piemeklēt apģērbu tad, kad pastāv budžeta limits, bet mums šķita, ka viegli nav arī tad, ja nav pilnīgi nekādu ierobežojumu.

Viņiem bija iespēja izpausties pilnīgi brīvi un nedomāt par medaļas otru pusi – par naudu. Un viņiem tas izdevās.”

Mareks par labāko atzina modes dizaineres Daces Krieviņas-Bahmanes veikumu, kas izrādījās visdārgākais. Vai arī Elanai pašai 1032 eiro vērtais tērps un aksesuāri visvairāk gāja pie sirds?

”Es tomēr piekrītu Marekam – trešais tērps visvairāk uzrunāja arī mani. Šķita vissvinīgākais un atbilstošākais šim pasākumam,” atzīst pārvērtību varone.

Elanai piedalīšanās šovā bija burvīga iespēja ne tikai paskatīties uz sevi no malas, bet arī iemācīties ko jaunu un pasmelties idejas, kas iepriekš nemaz nebūtu ienākušas prātā: ”Piemēram, Aleksandrs Pavlovs parādīja, kā krelles var pārvērst matu aksesuārā.”

Tāpat šovs devis iespēju ar svaigām acīm ielūkoties savā garderobē un no tā, kas tur jau atrodas, samiksējot radīt pavisam jaunu tēlu.

Šova dalībniece neslēpj, ka pēc uzmirdzēšanas TV ekrānos draugi un paziņas steiguši izteikt komplimentus: ”Cilvēki saka: ”Mēs tevi redzējām. Tik forši, tik jauki. Izskaties pilnīgi cita.””

Tikmēr Elena pati uz piedalīšanos projektā atskatās kā uz lielisku piedzīvojumu, savukārt 200 eiro vērto dāvanu karti, iespējams, ieguldīs šovā pielaikotajās kedās.

”No katra tēla kaut kas patika. Varētu būt, ka daļa no dāvanu kartes aizies kurpēm, bet daļa – aksesuāros,” tā Elana.