TV3 pārvērtību šovā dalībniece iekvēlina vīru ne pa jokam

8 komentāri
TV3 pārvērtību šovā dalībniece iekvēlina vīru ne pa jokam

Trešdienas, 3. jūnija, vakarā TV3 skatītājiem bija iespēja sekot līdzi rīdzinieces Jolantas pārvērtībām šovā ”Stilistu kaujas”. Šī bija viena no “karstākajām” pārvērtību šova sērijām.

Šonedēļ TV šova ”Stilistu kaujas” galvenie varoņi bija Jolanta un Māris Runči no Rīgas. Abi ir veselīga dzīvesveida piekritēji un savulaik iepazinušies pirtī.

”Kad iegāju pirtī, es uzreiz sapratu, ka viņa būs mana,” abu skaisto iepazīšanos atminas Māris. Plašāk par to, kā sācies šis mīlasstāsts, lasi šeit!

Jolanta un Māris gredzenus mija pirms desmit gadiem. Taču nu, kā atzina Māris, ģimenes dzīvē iestājusies rutīna, un viņš vēlējās sievu palutināt.

Stilistiem bija uzdevums Jolantu sapost vecākās meitas izlaidumam, un šī uzdevuma paveikšanai viņiem bija jāiekļaujas 300 eiro budžetā.

Māris atzina, ka gribētu, lai sievas apģērbs būtu sievišķīgs, auguma aprises atklājošs un ļautu pamielot acis.

Pārvērtību ietvaros Jolanta ieguva jaunu matu krāsu un sakārtojumu, ar mirdzoša grima palīdzību tika akcentēt skaistākais, kas ir viņas sejā, un iznācieni vīra priekšā varēja sākties.

Video: Jolantu pirmās pārmaiņas ārienē pārsteidz nesagatavotu

Pirmā savu tērpu, kādā Jolantai doties uz meitas izlaidumu, prezentēja stiliste un blogere Laura Valuta. Viņa šova varonei izvēlējās plisētu midi garuma kleitu ar dekoltē, ko kombinēja ar baltu žaketi un aksesuāriem, tādējādi radot elegantu un dārgu koptēlu.

Māra pirmā reakcija liecināja, ka Laurai izdevies izveidot imidžu, kādu viņš bija iedomājies. Tāpat tērps vīrieti atmodināja īstu romantiķi: ”Es domāju, ka varētu atsākt randiņu laiku.”

Nākamo tērpu vīra uzmanībai piedāvāja modes dizainere Dace Krieviņa-Bahmane. Viņa Jolantu ietērpa romantiskā kleitā ar ziedu rakstu un nemanāmu šķēlumu, kas tika kombinēta ar trenci.

Arī šis salikums Mārim lika mīļoto ieraudzīt no pilnīgi cita skatu punkta. ”Protams, uzbudināja. Beidzot parādās arī seksīgums,” tērpu novērtēja Jolantas dzīvesbiedrs.

Modes mākslinieks Aleksandrs Pavlovs, kurš, kā atzinās šova varone, ir viņas favorīts, nebija ņēmis vērā Māra ieteikumu neizvēlēties bikses. Viņš Jolantu ietērpa puiciskākā stilā, kas, kā atzinās sieviete, viņai tomēr no visiem paticis vislabāk.

Stilistiem kopā ar Jolantu izdevās padarīt vīru laimīgu, un viņš atkal sagribēja doties uz randiņiem, savukārt par uzvarētāju šajā raidījumā kļuva Dace.