Īpaši romantisks iepazīšanās stāsts: TV3 pārvērtību šovā uzmirdz mīlestības pārpilns pāris no Rīgas

21 komentārs

No februāra sākuma trešdienu vakaros pie TV3 skatītājiem dodas pārvērtību šovs ”Stilistu kaujas”, kur dalībnieces piedzīvo vizuālas pārmaiņas populāru latviešu modes mākslinieku rokās. Šīs nedēļas raidījuma galvenie varoņi būs rīdzinieki Gunita un Rolands.

Rolands Afanasjevs un Gunita Bižāne iepazinās pērnā gada 14. jūlijā. Puisis iznācis no lidostas veikaliņa, un priekšā bijusi Gunita.

”Viņa pajautāja, kur atrodas autobuss. Es viņai parādīju. Tā mēs sākām runāties, un, godīgi sakot, no tās dienas es ticu mīlestībai no pirmā acu skatiena,” skaisto mīlas stāstu atklāj Rolands.

”Tad es viņam uzjautāju: vai tu esi gatavs mani pieņemt un vai tu esi gatavs nopietnām attiecībām. Bija gatavs. Un tajā pašā dienā arī paliku, un tā viss sāka veidoties līdz pat šai dienai,” stāstu papildina Gunita.

Savu sirdsdāmu Rolands raksturo kā ļoti mīļu un jauku. ”Viņa mājās visur uztur kārtību, ļoti mīl bērnus, mīl dzīvniekus, patīk braukt ekskursijās, ceļot. Ļoti simpātisks cilvēciņš,” mīļoto raksturo Rolands.

Puisis draudzeni šovam pieteicis, lai iepriecinātu viņu Sieviešu dienā.

Kā atklāj Rolands, 8. marts pārim ir īpaša diena. ”Mana draudzene to ļoti gaida, bet es parasti uztaisu jauku pārsteigumu. Tas noteikti ir daudz ziedu, kaut kas ļoti salds, arī vīns vakarā. Izbaudām kopā ļoti skaistu pasākumu,” klāsta šova varonis.

Gunita atklāj, ka skaistajā dienā īpaši sapucējas.

Rolands norāda, ka svētku dienā Gunitai jāizceļ krūtis, tomēr viņš atzīst, ka mīļotās veidols viņam kopumā ļoti patīk: ”Viss patīk – augums, mati, acis. Ideāla sieviete.”

Kā Gunita tiks saposta Sieviešu dienas svinībām un kurš no tēliem Rolandam patiks visvairāk, skaties šovā ”Stilistu kaujas” trešdien, 4. martā, plkst. 21:40 kanālā TV3!