TV šova “Stilistu kaujas” modes eksperte iekļūst pašmāju ietekmīgāko “influenceru” topā

Pievienot komentāru
TV šova “Stilistu kaujas” modes eksperte iekļūst pašmāju ietekmīgāko “influenceru” topā
INSTAGRAM

Trešdienas, 22. aprīļa, vakarā interneta tiešraidē tika paziņots Latvijas ietekmīgāko “influenceru” tops. Panākumus tajā guvusi arī TV3 šova “Stilistu kaujas” stiliste, skaistuma blogere un grima māksliniece Laura Valuta.

Latvijas ietekmīgāko “influenceru” topa līderi tika noskaidroti vairākās jomās, un Laura Valuta atzīta par ietekmīgo “influenceri” skaistuma pasaulē kategorijā 10 000 līdz 25 000 sekotāju. Vairāk par ”influenceru” topu lasi šeit!

Kā Skaties.lv atzīst Laura, iekļūšana pašmāju ietekmīgāko ”influenceru” topā nenodrošina jaunus pavērsienus dzīvē, bet saņemt šādu atzinību ir ļoti patīkami.

”Ņemot vērā, ka es blogu rakstu un dalos ar saviem ieteikumiem un zināšanām teju desmit gadus, tas nozīmē, ka kaut ko es daru pareizi.

Ir ļoti, ļoti patīkami, ka paveikto novērtē. Sajūta ir ļoti forša. Tas noteikti motivē tālākai darbībai,” saka blogere.

Laura kā grima māksliniece strādā jau 11 gadus, bet sešus gadus sniedz stila konsultācijas. Kopš februāra viņa ik trešdienas vakaru TV šovā ”Stilistu kaujas” neskopojas ar stila padomiem ne dalībniecēm, ne skatītājām.

Paralēli profesionālajam darbam viņa ir arī iedvesmas bloga lauravalutablog.com autore, kurā māksliniece dalās ar viedokli par skaistumkopšanas un dekoratīvās kosmētikas produktiem, modes tendencēm, labsajūtu.