TV šovā ”Stilistu kaujas” Aleksandra Pavlova centieni sapost mammu izpelnās dēla kritiku

5 komentāri

Trešdienas, 19. februāra, vakarā TV3 skatītāju novērtējumam tika nodots pārvērtību šova ”Stilistu kaujas” jaunākais raidījums, kura galvenie varoņi bija piecdesmitgadniece Irina Rakune un viņas dēls Artūrs Rakums, kurš, vērtējot stilistu paveikto, izcēlās ar iespaidīgiem komentāriem.

Artūrs ir viens no Irinas četriem dēliem, kurus sieviete audzina viena pati, un puisis, piesakot mammu dalībai šovā, vēlējies viņu iepriecināt.

Kā uzsvēra Arturs, viņš mammu bieži mēdz iepriecināt, un viens no veidiem ir, dodoties kopā iepirkties, tomēr ne vienmēr abu gaumes sakrīt.

Šova ”Stilistu kaujas” modes ekspertiem bija uzdevums – sapost Irinu uz mazbērna kristībām, un šim mērķim Artūrs bija atvēlējis 210 eiro un 50 centus, kas, kā izrādījās, stilistiem bija liels izaicinājums.

”Manuprāt, ārkārtīgi ierobežots budžets, lai nokomplektētu svinīgu un elegantu tērpu,” atzina Laura Valuta. ”Ikdienas apģērbam tā ir ļoti liela naudas summa, un ar to var pilnīgi brīvi atrast visdažādākās opcijas, bet tad, kad ir runa par specifisku notikumu, ir patiesībā ļoti grūti.”

Ne mazāks izaicinājums bija frizierei Silgai Pīlānei. Artūrs bija iecerējis, lai mamma tiktu pie pavisam drosmīga matu griezuma – ar izskūtu sānu, bet Silga nolēma iet vēl tālāk un izskuva abus.

Ieraugot mammu pirmajā tērpā, Artūra pārsteigums nebija noslēpjams. Laura sievietei bija izvēlējusies klasisku garu, krītošu kleitu, tomēr, kā sprieda Aleksandrs Pavlovs, šis nav bijis labākais risinājums, jo tērps izcēlis Irinas figūras īpatnības: ”Puncis, kas mammai bija, bija tieši parādīts.”

Savukārt otrais salikums, ko bija komplektējis Pavlovs, Artūru nespēja iepriecināt. Tumši zaļo kleitu, kas bija kombinēta ar rozā mēteli, puisis novērtēja kā ”diezgan vecišķu” un izteicās, ka šādā tērpā varētu ietērpt savu omīti. ”Es savu mammu laikam neredzu šinī tērpā,” atklāts bija Artūrs.

Dēlu visvairāk uzrunāja Daces Krieviņas-Bahmanes veidotais tēls – melna kleita ar ziedu akcentiem, kam pieskaņota balta žakete.

Par Lauras Valutas tērpu tika iztērēti 210,43 eiro, Aleksandra Pavlova tērpa budžets bija 197 eiro, bet par Daces Krieviņas-Bahmanes tērpu kopsummā tika iztērēti 194,88 eiro.

5 komentāri