“Stilistu kaujās” uzvar tērps, kas vismazāk atbilst vīra prasībām

5 komentāri

Trešdienas, 22. aprīļa, vakarā pie TV3 skatītājiem devās šova ”Stilistu kaujas” kārtējais raidījums, kurā trīs pašmāju modes ekspertiem bija uzdevums sapost dalībnieci atbilstoši vīra vēlmēm.

Raidījuma galvenie varoņi bija Ilze un Matīss Graudiņi, kuri maijā svinēs 10. kāzu gadadienu. Un stilistiem bija izaicinājums Ilzi sapost svētkiem tā, lai viņa patiktu arī savam vīram.

Raidījuma iesākumā plaši tika apspriesta Ilzes garderobe. Kā izteicās pati, viņa zina, ka vīrs gribētu, lai sieviete vairāk izceļ savas formas. Savukārt Matīss norādīja, ka mīļotajai savu tievo augumu vajadzētu uztver kā bonusu, nevis turpināt to slēpt aiz maisveidīgiem lindrakiem.

Plašāku Matīsa viedokli par mīļotās augumu un stilu lasi šeit!

Satiekoties ar modes ekspertiem, Matīss izklāstīja savas prasības, kādu Ilzi vēlētos redzēt kāzu gadadienā. ”Izceļam formas,” ceļa vārdus stilistiem deva Matīss. Stila meistariem, sapošot Ilzi, bija jāiekļaujas 400 eiro budžetā.

”Šī pasākuma mērķis ir viņu izsist ārā no komforta zonas. Ar stilu viņai problēmu nav, bet pagrūst uz pārmaiņām vienmēr ir jautri,” klāstīja šova dalībnieks.

Matīsa vēlmi laulāto draudzeni redzēt košās krāsās un pieguļošā apģērbā nebija vērā ņēmis modes mākslinieks Aleksandrs Pavlovs, tomēr viņa izvēlētais tērps uz vīrieti atstāja patīkamu iespaidu: ”Esmu ievērojami pārsteigts.”

Tālu no Matīsa prasībām bija arī Daces Krieviņas-Bahmanes veidotais tēls. Viņa lieliskā auguma īpašnieci nolēma ietērpt baltā – gandrīz kā pirms 10 gadiem.

Visvairāk Matīsa vēlmēm atbilda Lauras Valutas izvēlētais tērps, jo beidzot bija tas, ko viņš vēlējās – apģērbs, kas pieguļ augumam.

Tomēr vēlāk vīrietis pārsteidza ar paziņojumu: ”Es esmu šokā. Tāpēc, ka man nepatika līdz galam.” Viņš slavēja tos stilistus, kuri viņa prasībām nebija pakļāvušies.

Aleksandrs norādīja, ka vīrieši ir tik neparedzami, bet Laura atzina: ”Ar vēlmēm ir tā: viņi saka vienu, bet grib pavisam kaut ko citu.”

Par labāko tika atzīts Ilzes favorīta Aleksandra izvēlētais tērps.