”Stilistu kaujās” uzmirdz lustīga TV šova skatītāja Arita

Pievienot komentāru

Trešdienu vakaros par jauku tradīciju daudzās mājās kļuvusi TV3 pārvērtību šova ”Stilistu kaujas” skatīšanās. 15. aprīļa vakarā pārvērtības visas Latvijas priekšā piedzīvos šova regulāra skatītāja – trīs bērnu mamma Arita.

Šī raidījuma galvenie varoņi būs Arita un Andris Veinbergi. Abu ikdienu piepilda un dara košāku trīs bērni.

Lai dzīvi padarītu vēl interesantāku, Andris pieteicis Aritu ”Stilistu kaujām” – lai atjaunotu garderobi un sapostu sieviņu pēc jaunākajām pavasara modes tendencēm.

Kā atklāj Arita, abu iepazīšanās sākumposmā sievietei Andris šķitis neaudzināts un šokējis viņu ar savu ģērbšanās stilu un uzvedību.

”Viņš bija ļoti uzstājīgs un neatlaidīgs un panāca to, ka pēc pusgada mēs apprecējāmies,” par mīļoto, ar kuru kopā ir jau 11 gadus, saka šova dalībniece.

Smaidīgā un dzīvespriecīgā Arita atzīst, ka pavasarī viņai vēderā lido tauriņi un viņas vēlme ir atbilstoši arī izskatīties.

Andris atklāj, ka sieva ir īsta ”Stilistu kauju” fane, kamēr pats modes lietās neorientējas nemaz.

”Es jau laikam pati uzprasījos,” smaida Arita. ”Es skaidri zināju, ka gribu pārmaiņas, es nevarēju izdomāt, ko lai dara ar sevi.”

Kā trīs pašmāju stilistiem izdosies sapost Aritu un kā pārvērtības novērtēs Andris, skaties šovā ”Stilistu kaujas” trešdien, 15. aprīlī, plkst. 21.40!