Startē jaunais TV3 pārvērtību šovs “Stilistu kaujas”

4 komentāri
Startē jaunais TV3 pārvērtību šovs “Stilistu kaujas”

Trešdienas, 5. februāra, vakarā kanālā TV3 pirmizrādi piedzīvoja jaunais pārvērtību šovs ”Stilistu kaujas”, kurā trīs pazīstami modes mākslinieki Aleksandrs Pavlovs, Laura Valuta un Dace Krieviņa-Bahmane pieņēmuši izaicinājumu sapost sievieti atbilstoši viņas tuvinieku vēlmēm.

Jaunajā pārvērtību šovā modes mākslinieki ik nedēļu savstarpējā cīņā noskaidros, kurš no viņiem spēj saģērbt sievieti ne tikai atbilstoši jaunākajām modes tendencēm, bet arī tā, lai viņa patiktu savam vīrietim, draugam, kolēģim vai vienkārši mīļam cilvēkam.

Taču tas vēl nav viss. Modes māksliniekiem būs uzdevums saģērbt galveno varoni kādam viņas īpašam pasākumam. Un, lai uzdevumu padarītu vēl āķīgāku, tas būs jāpaveic konkrēta budžeta robežās.

Starp modes ekspertiem valdīs patiesi azartisks cīņas gars, jo sezonas izskaņā tiks noteikts viens uzvarētājs, kuram būs izdevies iegūt visvairāk punktu.

Šova pirmās sērijas galvenie varoņi bija aktrise un režisore Elza Gauja un viņas vīrs, arī režisors Andris Gauja. Viņi ir kopā septiņus gadus, un, pateicoties tam, ka abi strādā kino nozarē, pavada daudz laika kopā. Arī šoreiz īpašais pasākums nav izņēmums – Elzai jādodas uz filmas pirmizrādi.

Kā atklāja Andris, viņš sievu iecerējis redzēt tēlā, kas nav klasiski sievišķīgs, un stilistiem deva uzdevumu 499 eiro robežām piemeklē mīļotajai tērpu sarkanā krāsā.

Elzas pārvērtības sākās ar friziera apmeklējumu, un modes ekspertiem par dāmas ideālo matu garumu katram bija savs redzējums.

Aleksandrs atzina, ka viņam patīk frizierim dot uzdevumu sievietēm griezt matus, un ierosināja aktrises matus īsināt līdz zoda līnijai. Pret tik kardinālām pārvērtībām iebilda gan Elza pati, gan abas modes mākslinieces Dace un Laura.

”Pa priekšu savā starpā beidzot izplūcieties!” vienoties par labāko matu garumu raidījuma varonei ierosināja pašmāju pārvērtību šovu skatītājiem jau pazīstamais frizieris Aigars Bajārs. Vairāk skaties šeit!

Kamēr Elza palika Aigara un vizāžistes Kristas Zvirgzdiņas gādīgajās rokās, stilisti devās meklēt labāko tērpu, kurā aktrisei žilbināt filmas pirmizrādē.

Aleksandrs aktrisei bija piemeklējis sarkanu bikškostīmu, baltu mēteli un spīdīgu žaketi un kurpes. Elza atzina, ka tik drosmīgu tērpu pati nekad neatļautos, bet, ”ja man tā uzvelk, tad man patīk”.

Savu pirmo reakciju, ieraugot mīļoto, Andris salīdzināja ar 10 tūkstošu voltu sitienu. ”Man acis žilbst, un es domāju, ka tas ir labi. Es domāju, ka Elzai ir visas iespējas ”nozagt šovu”,” komentēja vīrs.

Dace aktrisei bija izvēlējusies daudz ieturētāku tēlu – ķieģeļu krāsas bikškostīmu, sarkanas kurpes un somiņu, bet akcentiņi bija mirdzoši čokeri un auskars vienā ausī. Iznāciena laikā Elza atklāja, ka zem žaketes viņa neko nav palikusi, kas, kā atzina vīrs, ir ļoti labs trāpījums.

Tomēr pēc Andra teiktā, visiedarbīgākais bija tēls, ko piedāvāja Laura. Par spīti sākotnējam ieteikumam izvairīties no melnās krāsas, modes māksliniece Elzai bija izvēlējusies melnas bikses, žaketi ar tilla ”svārciņiem” un mēteli, bet tēlu atsvaidzināja ar sarkanu krekliņu un kurpēm un čūskādas imitācijas somiņu.

Šova ”Stilistu kaujas” atklāšanas raidījumā uzvarēja Laura.