Šovā ”Stilistu kaujas” uzmirdz jauna ģimenīte no Jelgavas

2 komentāri

Trešdienas, 12. februāra, vakarā kanāla TV3 skatītājiem būs iespēja sekot līdzi notikumiem jaunajā pārvērtību šovā ”Stilistu kaujas”. Šīs nedēļas raidījumā vizuālas pārmaiņas Latvijā populāru modes mākslinieku rokās piedzīvos jaunā māmiņa Samanta.

Jelgavniece Samantu Miļko dalībai šovā ”Stilistu kaujas” bija pieteicis vīrs Valērijs, kurš tādējādi vēlējies mīļotajai pateikties par pāra meitiņu Gabrielu.

Samanta un Valērijs iepazinušies pirms apmēram pirms pusotra gada tehnikumā. Pārim attiecības attīstījušās ļoti strauji un pēc četru mēnešu kopā būšanas pieteikusies metiņa, un tam drīz vien sekojis bildinājums.

Kā tagad atklāj Valērijs, bildinājums bijis ļoti romantisks un Samanta piedāvājumu kļūt par viņa sievu uzņēmusi ļoti emocionāli: ”Uzreiz bija asaras.”

Samantai bildinājums bijis negaidīts, tomēr steigai ar kāzu rīkošanu bijis arī kāds apsvērums – lai meitiņa piedzimst ģimenē un abiem vecākiem būtu kopīgs uzvārds.

Šova ”Stilistu kaujas” ietvaros Valērijs bija nolēmis sieviņu pārsteigt ar Valentīna dienas vakariņām, kā arī sarūpēt vēl kādu pārsteigumu – ar stilistu palīdzību atsvaidzināt sieviņas tēlu.

Kā skaisto Samantu būs saposuši modes eksperti Aleksandrs Pavlovs, Laura Valuta un Dace Krieviņa-Bahmane un kurš no tēliem Valērijam patiks vislabāk, skaties šovā ”Stilistu kaujas” trešdien, 12. februārī, plkst. 21:40 kanālā TV3!

2 komentāri