Skaistā Gunita pati sev degunā izdūrusi pīrsingu

187 komentāri
Skaistā Gunita pati sev degunā izdūrusi pīrsingu
VLADISLAVS PROŠKINS, F64

TV3 pārvērtību šovā ”Stilistu kaujas” iepazītā trīs bērnu māmiņa Gunita Bižāne šajā pavasarī ar savu ārieni nebeidz ne valdzināt, ne pārsteigt. Nu viņa tikusi pie skaistas rotas deguntiņā, ko, kā izrādās, viņa caurdūrusi pati.

Kā Gunita atklāj Skaties.lv, pirmo reizi caurumiņš degunā tapis pirms vairākiem gadiem, taču tas spēji aizaudzis, tādēļ tagad nācies rīkoties pašai.

”Es pati viņu visu laiku duru, jā, jā!” saka Gunita. Jaunais pīrsings līdz ar vairākiem apģērbiem iegādāts nesen par šovā ”Stilistu kaujas” iegūto dāvanu karti.

Pārvērtību šova skaistais pāris uzmirdz krāšņā fotosesijā pludmalē

Sieviete atklāj, ka savulaik pīrsings rotājis arī lūpu, taču no tā vajadzējis atbrīvoties, jo draudzenes izdurtā rota pamanījusies ieaugt ādiņā. Smalko izgriešanas procedūru paveicis Gunitas mīļotais vīrietis Rolands Afanasjevs.

”Ar žiletīti izgriezu. Apdedzinājām. Bija arī adatiņas. Kādu stundu ņēmāmies. Asinis gan tecēja,” atklāj Rolands.

Tagad Gunita atzīst, ka pašrocīgi durtais pīrsings lūpā bijusi kļūda. ”Es gribētu atkal lūpā, bet tad tas ir jātaisa pie speciālista, lai ir perfekti,” saka ”Stilistu kauju” dalībniece.

Foto: pārvērtību šova Gunita žilbina Merilinas Monro tēlā

Taču tas vēl nav viss – savulaik arī Gunitas ausis ar draudzenes palīdzību tikušas vairākkārt caurdurtas. ”Aizgāju pie viņas ciemos un man visu ausi izdūra. Tagad gan ir aizaudzis,” teic Gunita.

Rolands atzīst, ka pats sev nekāro ne pīrsingu, ne tetovējumu, taču pret draudzenes caurdurto ķermeni viņam iebildumu nav, savukārt tintes zīmējumus uz mīļotās auguma gan viņš negribētu redzēt, kaut Gunita pati tādus ļoti vēlētos.