Sista, pazemota un atteikusies no saviem bērniem – TV3 pārvērtību šova Gunitas skarbais dzīvesstāsts

Marta sākumā TV3 šovā ”Stilistu kaujas” iepazītā Gunita saka – viņai dzīve nav bijusi rožu dārzs. Intervijā Skaties.lv sieviete atklāj, kādas šausmas nācies piedzīvot bērnībā, kādēļ izvēlējās attiekties no saviem bērniem un kā pēc TV šova mainījušās attiecības ar ģimenes locekļiem.

Atpakaļ uz rakstu

37 komentāri

 • Kristine
 • Sarmite Bizane

  Sarmite Bizane

  Saubos vai vina maz saprot tos divus mazos kam nav vakaros mammas.es pat nezinu ko kadreiz tiem berniem teikt ja satiksu.un tada tiesa mammu.nu tad vareja pieradit ka ir labaka.es savai mammai daudz par ko saku paldies.vina daudz ko nemaceja bet man bija forsa berniba.kaut netiru muti bet vareju darit ko gribu un tikun ta vina atrada gan kadu saldumu gan ko citu.svarigi ka mamma nedzera un nepipeja tikai tetis bija vienigais kas pelnija
  • Gunita Bizane

   Gunita Bizane

   Un tu masa tev nau kauna mani apdirst . gaidu zvanu un ludzu varam aci pret aci runat . Tu zini pa mani tik daudz , ka es nepametu bet ir un bija labaka dzive pie teva neka lauku dzunglos un blusas pie manas mammas.
 • Sarmite Bizane

  Sarmite Bizane

  Mammai tiesibas nemaz nenonema.no Zigmunda vina atteicas par labu audzugimenei lai var juridiski naudas lietas sakartot.par Ainaru tiesibas pie 18 atjaunoja un gunitai ari audzumatei juridiski bij jabut atteikumam.ta ka lai Gunita doma ko komente.esmu ari runajusi ar Brigitu kas vinu audzinaja un vina pateica ka zale kas aiz zoga ir zalaka ir bijusi vinai pirmaja vieta
  • Džo

   Džo

   Nu tu te bišku aizdirsies....ja jau avīzè rakstīja,ka kùtī pie ķèdes bija piesieta😁👍nu vnk Sssuper màte!!!!👍👍👍
 • Sarmite Bizane

  Sarmite Bizane

  Par ielas darbu es domaju ka vina ir tadam darbam par dumju bet domaju ka lielakos meslus vina ir savarijusi starp draugiem ieksiene.ka ar Arturu ta ar Rolandu vinai ir paveicies nedod dievs ka par to labo sirdi tas Rolands rugti neraudas
 • Sarmite Bizane

  Sarmite Bizane

  Ja kas tad Gunita macijas Dobeles kristigaja skola.man reizem liekas ka tur to visu vinai samacija ka pamest mazos un melot ta ka ausis kust.butu vismaz savu mates godu tad spodrinajusi nevis mammu nolikusi.
  • hmm

   hmm

   Par visu, kur iesaistīti svētuļi, nemaz nebrīnos. Tur tiešām cilvēciņus, kuri nav garīgi līdzsvaroti, var mudināt uz dāžādām debilām darbībām! Bet par mātes nolikšanu, gan Gunitai FUI! Un, kāda ir patiesība par Gunitas strādāšanu uz ielas?
 • Sarmite Bizane

  Sarmite Bizane

  Ja esmu masa.man ir 40 gadi un pi pilna prata.kapec tad tai sliktajai matei var but divas meitas normalas un puikas ari tiri ta neko tikai Gunitai dzive tada pasmaga.vai tik Gunita pati savu celu apzinati tadu neiet
  • Sarmītei

   Sarmītei

   Nu normāla māte no bērniem neatteiksies. Tur piekrītu. Gunita prot māti nozākāt, bet pati nav ne grama labāka, jo pameta savus bērnus azartspēlmanim! Nu saražojusi jau nākmo nelaimīgo mazuli! Es domāju, ka Rolands ir naturāli iegrābies.
 • Jaukā

  Jaukā

  Lai cik dzīvē ir grūti bet bērni ir mūsu bagātība. Tā nav māte kas var ateikties no bērniem. Tā ir mauka. Dzīvnieks pat savus bērnus nepamet.
  • Gunita Bizane

   Gunita Bizane

   es mauka tu zose pasaki man acis un tad paskaidrosu kur ir patiesiba vis si debila raksta.
 • Sarmite Bizane

  Sarmite Bizane

  Es drizak teiktu vai tev Gunit ar galvu vis ir kartiba? Gunitu panema 5 menesos no majas kad nodega mums maja.pec tam mamma atlava uz laiku palikt bernu nama jo nebija isti kur dzivot.pec tam uzradas it ka audzu gimene.lai ko var parmest bet sisti mes neesm nekad.mamma ne dzera ne pipeja vienigi ka jau gimenei ar vairak berniem gaja visadi.gunita pati Arturu berna tevu pameta .ko tagad mulkibas raksta.Roland ja gribi tici vinas mulkibam bet nekomente ko nezini.
 • Sarmite Bizane

  Sarmite Bizane

  Ticat tai sikajai tik talak.ja gribat ko zinat es varu jums sniegt komentaru ka mes dzivojam.gunitu 5 menesos panema slimnica kas to mulki vareja sist
 • Mamma

  Mamma

  Vizuāli-sieviete, tā nekas. Izrādās-monstrs. Atdot savus bērnus?! Kas var notikt tāds, ka māte atsakās no saviem bērniem??? Vēlēšanās dzīvot brīvi-bez pienākumiem, rūpēm, tā kā vien pašai gribas... Tātad, Tu esi vien cilvēkveidīga būtne, kuru par sievieti saukt, īstenībā, pat nedrīkst! Un vecumdienās iesi un sūdzēsi viņus tiesā-tad tu būsi māte??? Kā Tu skaties apkārtējiem acīs-kauna nemaz nav? Ko tādas lien uz visādiem šoviem? Publicitāti sagribējās?! Nu, dabūji un kas tālāk? Tagad Tavs kauns visai Latvijai zināms-esi apmierināta??? Pretīgi!!!

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!