Sista, pazemota un atteikusies no saviem bērniem – TV3 pārvērtību šova Gunitas skarbais dzīvesstāsts

37 komentāri
Sista, pazemota un atteikusies no saviem bērniem – TV3 pārvērtību šova Gunitas skarbais dzīvesstāsts
VLADISLAVS PROŠKINS, F64

Marta sākumā TV3 šovā ”Stilistu kaujas” iepazītā Gunita saka – viņai dzīve nav bijusi rožu dārzs. Intervijā Skaties.lv sieviete atklāj, kādas šausmas nācies piedzīvot bērnībā, kādēļ izvēlējās attiekties no saviem bērniem un kā pēc TV šova mainījušās attiecības ar ģimenes locekļiem.

”Esmu izgājusi cauri ellei,” Skaties.lv atzīst TV3 šova varone Gunita Bižāne. Būdama bērns, viņa kļuvusi par vardarbības upuri un no fiziskas varmācības nav varējusi izvairīties arī pieaugušā vecumā. Tagad Gunita cer, ka viņas stāsts kalpos par piemēru citās sievietēm par ģimenē piedzīvoto vardarbību vairs neklusēt.

4

Mātei nespēj piedot

Šaušalīgo stāsts par sevi kā meitenīti, kura tika piesieta kūtī pie ķēdes, Gunita daudzus gadus pēc notikuma izlasīja avīzē: ”Man bija 12 gadu, kad audžumāte man parādīja to avīzi.”

Kā stāsta Gunita, bez viņas māte laidusi pasaulē vēl sešus bērnus, un par trim no tiem aizgādības tiesības tikušas atņemtas. ”Es nezinu, kādēļ tikai trīs atņēma, kādēļ neatņēma visus,” aizdomājas sieviete.

Īstajai mātei pāridarījumu Gunita nav piedevusi, un arī vardarbība no puses patēva – galvas slīcināšana podā, sišana – nav piedodama: ”Es nezinu, kā piedot.”

Savukārt ar audžumātei Gunita sevišķi kontaktu neuztur: ”Kādreiz es vēl zvanīju, tagad vairs ne, jo viņa visu laiku pārmet man par pagātni.”

Rolands atzīst, ka tas, kam draudzene izgājusi cauri, ir prātam neaptverami un šokējoši: ”Kad Gunita stāstīja šo stāstu, es biju asarās.”

Tikmēr viņa pati paziņo, ka par savu dzīvi vēlētos sarakstīt grāmatu.

37 komentāri