Sista, pazemota un atteikusies no saviem bērniem – TV3 pārvērtību šova Gunitas skarbais dzīvesstāsts

37 komentāri
Sista, pazemota un atteikusies no saviem bērniem – TV3 pārvērtību šova Gunitas skarbais dzīvesstāsts
VLADISLAVS PROŠKINS, F64

Marta sākumā TV3 šovā ”Stilistu kaujas” iepazītā Gunita saka – viņai dzīve nav bijusi rožu dārzs. Intervijā Skaties.lv sieviete atklāj, kādas šausmas nācies piedzīvot bērnībā, kādēļ izvēlējās attiekties no saviem bērniem un kā pēc TV šova mainījušās attiecības ar ģimenes locekļiem.

”Esmu izgājusi cauri ellei,” Skaties.lv atzīst TV3 šova varone Gunita Bižāne. Būdama bērns, viņa kļuvusi par vardarbības upuri un no fiziskas varmācības nav varējusi izvairīties arī pieaugušā vecumā. Tagad Gunita cer, ka viņas stāsts kalpos par piemēru citās sievietēm par ģimenē piedzīvoto vardarbību vairs neklusēt.

1

Bērnībā piesieta kūtī pie ķēdes

”No pusotra gada vecuma biju pamesta bērnu namā. Televīzijā bija sižets, ka meitenīte tika atrasta, kūtī piesieta. Kaimiņi gāja garām un dzirdēja, ka kūtī raud bērns. Es biju saindējusies ar kombikormu, tika konstatēta klīniskā nāve – divas reizes sirds apstājās. Biju slimojusi ar meningītu. Mani izglāba viens no bāriņtiesas,” skarbo dzīvesstāstu iesāk Gunita.

Piecu gadu vecumā Gunita nokļuva audžu ģimenē, kur nodzīvoja līdz 17 gadiem. Taču ar skaistām atmiņām no bērnības viņa palepoties nevar: ”Man nelaida uz pasākumiem – ne uz klases vakariem, ne ekskursijās. Es biju reāli iespundēta istabā un mani ne par ko sita”. Gunitai sāpīgi bijuši arī mūžīgie pārmetumi par visu.

Trīs mēnešus pirms pilngadības sasniegšanas viņa tomēr atgriezās bērnu namā. ”Man audžuvecāki pateica: ”Naudiņu vairs nemaksā, kāda jēga tevi turēt? Izvēlies – vai nu tu ej strādāt, vai mācīties!”. Es viņiem pateicu, ka eju mācīties, nekāda strādāšana nebūs.”

Pēc 18. dzimšanas dienas Gunita bērnu namu atstāja. ”Uzradās īstā mamma, sākām uzturēt kontaktus – sākumā ļoti labus, forši savus 18 gadus nosvinēju pie mammas. Parādījās arī pārējie seši brāļi un māsas – viss bija cepuri nost,” atminas Gunita.

Attiecības ar māti vēlāk tomēr sarežģījās. ”Ar mammu sākās konflikti. Viņai bija iebildumi, ka es jau puisi sev meklēju, jau dzīvi gribēju iekārtot. Ar puisi arī iepazinos – viņam bija 22 gadi, man – 18,” stāsta šova dalībniece.

Pēc divu nedēļu sarakstīšanās iepazīšanās čatiņā viņi nolēma satikties un drīz vien saprata, ka abus tiešām kas vieno, un palika kopā.

Jaunieši sāka domāt, ko darīt. ”Iestājāmies Ķemeru vakara vidusskolā. Gribējās vidējo izglītību iegūt. Man bija tikai pamatizglītība.

Iesākām, paķēmojāmies, bet intereses mācīties īsti nebija. Puiša vecāki teica: ”Ko jūs sēžat mums uz kakla, mums tak par dzīvokli jāmaksā. Tu esi meitene un neko nedarīsi?” Nodomājām, labi, iesim strādāt,” stāsta Gunita. Viņa atradusi pārdevējas darbu, bet draugs sākumā strādājis par krāvēju, vēlāk par apsargu.

37 komentāri