Siguldiete Arita par pārvērtību šovā piedzīvoto: Gaidīju pārsteigumu

2 komentāri

Šonedēļ sapucēšanu visas Latvijas priekšā TV3 šovā ”Stilistu kaujas” piedzīvoja enerģiskā trīs bērnu māmiņa Arita. Pēc raidījuma noskatīšanās daudzi skatītāji nav slēpuši vilšanos par friziera veikumu. Kā jauno matu griezumu vērtē Arita pati?

Šova ”Stilistu kaujas” jaunākajā raidījumā trīs modes ekspertiem bija uzdevums par 555 eiro lielu budžetu atbilstoši jaunākajām pavasara modes tendencēm sapost siguldieti Aritu Veinbergu.

Kā pirms pārvērtībām izteicās dalībniece, piesakoties projektam, viņa skaidri zinājusi, ka grib pārmaiņas, bet nav varējusi izdomāt, ko tieši lai sevī pamaina, tādēļ šovā bija ir gatava uz visu.

Plašāk par Aritas gaitām šovā lasi šeit!

Pārvērtību ietvaros pēc friziera Aigara Bajāra ierosinājuma Arita tika pie tā saucamās “čolkas”, pret ko sākotnēji gan iebilda. Un tam ir kāds izskaidrojums.

”Es tagad ”čolku” katru dienu taisnoju ar matu taisnotāju. Man ir plāni mati, kas ir ļoti jāsaudzē. Zinot, ka mati pēc savas struktūras ir čirkaini, man tie biežāk jāmoka. Tāpēc es uztraucos, nevis tādēļ, kā man ”čolka” izskatīsies,” Skaties.lv skaidro šova dalībniece.

Arita piekrīt šova skatītāju viedoklim, ka līdz ar jauno matu griezumu viņa izskatās vecāka, turklāt atklājusi vēl ko.

”Jaunā frizūra akcentē manu lieko svaru. Ja pirms es nebiju tik izteikti pamanījusi dubultzodu, tad tagad es to tiešām ieraugu,” nez bez humora atzīst siguldiete.

Tomēr friziera paveikto viņa vērtē atzinīgi: ”Tas, ka ir pārmaiņas frizūrā, man ļoti patīk. Es gribēju ko mainīt, un frizūra ir redzamākais.”

Arī tuvākajā laikā viņa labprāt pieturēsies pie jaunā matu griezuma.

Temperamentīgās šova dalībnieces garderobē spilgts apģērbs nav nekas jauns, tādēļ visi stilistu piemeklētie apģērba komplekti viņai patīk, tomēr pilnai laimei kas pietrūkst.

”Es gaidīju kaut ko oriģinālu, to, ko es pati nekad neiedomātos, kaut kādu rozīnīti. Es gaidīju wow, bet es saņēmu to, ko es pati pērku veikalā,” saka Arita.

Starp stilistu trīs izvēlētajiem apģērbu komplektiem, pēc Aritas domām, pirmās vietas cienīgs ir Aleksandra Pavlova piemeklētais salikums, kas ir visvairāk kombinējams un pielietojams ikdienā.

Savukārt jautāta, kā izmaiņas Aritas ārienē vērtē vīrs Andris, pārvērtību dalībniece saka: ”Viņš grib, lai es esmu laimīga un priecīga. Attiecīgi, ja es esmu priecīga, arī viņš ir priecīgs.”