“Šajā vecumā nevajag sevi pataisīt par mākslīgu lelli.” Pavlovs komentē jauniņās Didrihsones stilu

Nedalītu sabiedrības uzmanību šonedēļ bauda pazīstamā apģērbu veikala īpašniece un ”Instagram” personība Elīna Didrihsone. Pēc uzmirdzēšanas TV šovā ”Stilistu kaujas” viņa atklājusi, kādēļ modes eksperta Aleksandra Pavlova izvēlētais tērps, ko nācija vienbalsīgi atzinusi labāko, viņai tomēr nav gājis pie sirds. Taču kā Pavlovs vērtē Elīnas pašas stilu?

Atpakaļ uz rakstu

73 komentāri

 • Raidosons

  Raidosons

  Heijā! Tas Nauris ir varbūt foršs puisis, nešaubos, bet tai džusei ar piepumpētām lupām un cietajiem silikonpupiem blakus lieti iederētos tāds puisis kā bokseris Maiks Taisons! Vot tas būtu super pāris! Nauris par maigu!!!!!!Ha,ha,ha........
 • Kārlis

  Kārlis

  Jā, nu nekāda skaistule tā ventspilniece nav....Piepūstas lūpiņas augšā un apakšā!!!!!!Nez ar ko viņa ir paņēmusi līdzgaitniekus! Savos 21-22 gados vēlas būt par super pieaugušu. Neizskolota "barbija", kurai krietni būtu vēl jāpamācās gudrības kādā mācību iestādē!!!! Nez vai viņa varētu nonākt pie pareizā rezultāta matemātiskai darbībai 2+2*2=???????
 • Ivanda Kūkusilina

  Ivanda Kūkusilina

  Bail padomàt,kà tà meitene ir dzìvojusi un kas notiek viñas pràtà,ja ir tikai 22gadi un tàds paskats..🤔😑😶
 • Viedoklis

  Viedoklis

  Un tomēr... Ja viņai tiešām ir tikai 22 (joprojām grūti noticēt), tad jāsaka, ka tajā, kas ar šo, vēl pirms 5 minūtēm bērnu, noticis, ir jāvaino pieaugušie. Viennozīmīgi viņa ir agrāk internetā saskatītu kosmētisko operāciju reklamētāju upuris. Atceros, kad tikko šī "slimība" sākās, to reklamēja visos iespējamos veidos, un tā bija pieaugušo pasaule. Lūk, ir rezultāts. Ko sēsi, to pļausi. Tagad ir izveidojies apburtais loks - upuri rada nākamos upurus. Redzot uz ielām šīs konveijera būtnes ar vienādām uzacīm, skropstām, lūpām u.t.t., paliek baisi. Ir sajūta, ka tiešām atrodies starp mākslīgā intelekta pārstāvjiem.
 • Māris Aleksejevs
 • ak vai

  ak vai

  Izskatās uz 40 gadiem! Ļoti neglīti! Ko tas vīrs sadara ar viņu? Laikam pašam cita, ka tā nežēlo sievu?!
 • Rozmarija

  Rozmarija

  Tas Pavlovs laikam domā, ka sievietes galvenais mērķis ir patikt vīriešiem un meklēt vīru. Bet šai meitenei galvenais nav meklēt vīru, viņa grib patikt trakiem crazy faniem, tīņiem, sekotājiem. Tā ir mazliet starpība.
 • Anne

  Anne

  Vai tā Elīna ar savu vīriņu negrib pastāstīt, kā viņi sūta apģērbu no aļika, un pārdot 3 reiz dārgāk. Tipa brends. Smieklīgi visu to redzēt. Pretīgi
 • Kaspars

  Kaspars

  Es kā vīrietis...varu derēt ka paies vairāki gadi...un tas Tavs pavēlnieks Nauris tevi pametīs....jo esi sevi briesmīgi izkropļojusi...no dabīgā skaistuma ne miņas....briesmīgi....kad Nauris tevi pametīs...jo 40 gados izskatīsies kā 60 gadniece...neviens cits vecis arī tevi neņems...palietotu....briesmīgi...uzacis pa puss seju...lūpas lielākas par pašu seju...mati pieaudzēti...krūtis piepūstas un paceltas...stāv kā bumbas....brīžiem kad storijos savas lupatās reklamē viens pups stāv tā un otrs tā...rēcīgi skatīties !
  Skropstas nežēlīgi garas...kko redzi ar viņām...acis vispār Tavas redzēt nevar.
  Man 14 gadīga meita...sekoja viņai un jau stāstīja ka vēlas sev arī pacelt pupus...ka vienai sievietei bija...mēs ar sievu aprunājāmies...un meita beidzot nāca pie prāta ka tas nav skaisti...pectam ar sievu paskatījāmies viņas profilu...drausmīgi...es gandrīz nokritām...drausmīgi...no sava dabīgā skaistuma nekas...
 • Marie

  Marie

  Cilvēks grib būt varbūt populārs. Viss ir pareizi ar viņas body. Skropstas ir ļoti pārspīlētas. Nedomāju ka viņai tās viegli nēsāt. Acis kā tādas nav vispār redzamas. Nedomaju ka bez tām birstēm vina izskatītos slikti

Pievienot komentāru

Lūdzu, ievēro portāla lietošanas noteikumus. Nepiemēroti komentāri tiks dzēsti, bet to autoriem – komentēšanas iespēja liegta!