Rolandam un Gunitai 8. marta vakariņas restorānā tomēr izpalikušas

27 komentāri
Rolandam un Gunitai 8. marta vakariņas restorānā tomēr izpalikušas
VLADISLAVS PROŠKINS, F64

Pirms nedēļas TV3 šovā ”Stilistu kaujas” spilgtas pārvērtības piedzīvoja rīdziniece Gunita. Sievieti projektam bija pieteicis mīļotais vīrietis, kurš vēlējās draudzenei Sieviešu dienā sarūpēt jauku pārsteigumu – aizvest viņu uz restorānu. Tomēr ne viss izvērties tā, kā gribēts.

25 gadus vecos Gunitu Bižāni un 32 gadus veco Rolandu Afanasjevu šova skatītāji iepazina kā saskanīgu pāri, kuri kopīgi audzina dēliņu Aleksu. Gunitas, kura patlaban ir bērna kopšanas atvaļinājumā, un Rolanda, kurš strādā par krāvēju lidostā, romantiskais iepazīšanās stāsts iemantoja plašu sabiedrības ievērību.

Raidījuma noslēgumā skatītāji kļuva par aculieciniekiem kādam skaistam notikumam – Rolands Gunitu bildināja. Vēlāk vīrietis Skaties.lv skaidroja, kādēļ precību piedāvājumu izteicis visas Latvijas priekšā.

Piesakot Gunitu TV šovam, Rolands vēlējās ne tikai atzīties savās jūtās, bet arī mīļoto iepriecināt Sieviešu dienā. Lai gan ģimenē 8. marta svinēšanas tradīciju netrūkst, šogad viņš bija nolēmis draudzeni sveikt ar vērienu – abiem bija plānots doties vakariņās uz restorānu.

Vēl dažas dienas pirms plānotā pasākuma Gunita Skaties.lv klāstīja, ka par daļu no šovā iegūtās dāvanu kartes naudas iegādāsies svinīgu kleitu, kas noderētu gan šajā dienā, gan citos svētkos.

Plašāku stāstu par to, kā abiem klājas mēnesi pēc filmēšanās, lasi šeit!

Taču, kā tagad kļuvis zināms, Rolanda labi iecerētais plāns mīļoto 8. martā aizvest uz restorānu tomēr pajucis.

”Finansiālu apstākļu dēļ Sieviešu dienā uz restorānu diemžēl netikām,” Skaties.lv atzīst Rolands.

Tomēr bēdāties nav pamata, jo viņam padomā ir kas lielāks: ”Apvienosim manas dzimšanas dienas svinības ar restorāna apmeklējumu Kuldīgā 20. martā.”

Taču tas nenozīmē, ka Gunita 8. martā nebūtu baudījusi mīļotā vīrieša uzmanību. Rolands draudzeni palutināja gluži tāpat kā pērn – ar ziediem, šampanieti un saldumiem.

Savukārt šova skatītājus vīrietis aicina pacietīgi gaidīt, jo tas būs tā vērts – pāris sola fotoreportāžu ne tikai no Kuldīgas restorāna, bet arī dalīties ar košiem kadriem no ekskursijas.

Visiem, kuri publiskajā telpā metušies naski apspriest pāra ārieni un dzīvi, Rolands saka: “Lai tik komentē! Būs jāuztaisa viens kārtīgs wow! Pēc 20. marta Gunitu aizvedīšu pie friziera un pats arī sapucēšos. Būs interesanti, foršas bildītes.”