Privāti foto: Regīna Devīte pēc pārvērtību šova uzplaukusi kā krāšņa puķe

Pievienot komentāru
Privāti foto: Regīna Devīte pēc pārvērtību šova uzplaukusi kā krāšņa puķe
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Trešdienas, 6. maija, vakarā TV3 šovā ”Stilistu kaujas” spilgtas pārvērtības piedzīvoja Valmieras teātra aktrise Regīna Devīte, kura plašu atpazīstamību ieguva ar istabenes Zentas lomu seriālā ”UgunsGrēks”. Pēc šova sarunā ar Skaties.lv skatuves māksliniece pauž prieku, ka pienākums izvēlēties labāko tērpu nav gūlies uz pašas pleciem.

Aktrisi Regīnu Devīti TV3 pārvērtību šovam bija pieteicis viņas kolēģis pasākumu vadītājs Māris Krastiņš, kurš vēlējās aktrises dzīvē ieviest ko jaunu. Šova ietvaros Devīti pucēja trīs Latvijā pazīstami stilisti – Aleksandrs Pavlovs, Laura Valuta un Dace Krieviņa-Bahmane, kuras veidotājs tēls izpelnījās lielāko Māra atzinību.

Pati aktrise Skaties.lv atzīst, ka, paldies Dievam, viņa nav bijusi Māra vietā: ”Man ļoti grūti būtu izvēlēties vienu tērpu, jo katrs bija citādāks, katram bija savs skaistums un ”odziņa”. Esmu tik ļoti priecīga, ka man tas nebija jādara – jāizvēlas labākais.”

”Es domāju, visi trīs varianti bija ļoti veiksmīgi. Arī tas apģērbs, kas palika skapī neuzvilkts, bija ļoti gaumīgs. Es esmu ļoti priecīga. Tā bija skaista izklaide,” par piedalīšanos šovā gandarīta ir skatuves māksliniece.

Vairāk par Devītes gaitām šovā lasi šeit!

Apvienojumā ar izklaidi Devīte guvusi kārtējo jauno pieredzi skaistumkopšanas jautājumos. Īpaši viņa vēlas izcelt frizieres Silgas darbu, cīnoties ar viņas ”zaļajiem matiem”, gan arī priecājas par sasniegto rezultātu.

Šova frizierei mests pamatīgs izaicinājums

”Man ļoti patīk gaišie gali. Es kādreiz biju skatījusies, kā tie izskatās citām sievietēm, bet nekad nebiju iedomājusies, ka man tādi varētu būt. Tas bija tāds notikums.

Man ļoti patika, ko stāstīja arī par meikapu, ka ap acīm vajag lietot konsīleri. To es iegādāšos.

Par tērpiem arī bija ļoti jauki, jo es daudz ko pielaikoju un sapratu, kas man varētu patikt un piestāvēt. Pilnīgi noteikti es šovasar staigāšu platās biksēs, kas pašlaik ir aktuālas,” stāsta aktrise.