Pārvērtību šovā vīrs kritiski izsakās par sievas kāri augumu slēpt lindrakos

3 komentāri

Trešdienas, 22. aprīļa, vakarā TV3 skatītāju uzmanībai tiks nodots šovs ”Stilistu kaujas”, kurā dalībnieces piedzīvo vizuālas pārvērtības populāru pašmāju modes ekspertu paspārnē.

Šī raidījuma galvenie varoņi būs Ilze Matīss Graudiņi. Ilze regulāri seko līdzi šovam un tagad beidzot piedalīsies tajā arī pati.

Starp trīs stilistiem Ilzes favorīts ir Aleksandrs Pavlovs: ”Man ļoti tīk viņa rokraksts. Es ar mazām atkāpēm vienmēr esmu ļoti patīkami pārsteigta par gala rezultātu, kāds viņam izdodas.”

Stilistu uzdevums būs sapost Ilzi viņas un mīļotā Matīsa 10. kāzu jubilejas svinībām, un šova dalībnieki cer, ka stilisti, izvēloties tērpu, būs radoši.

Ilze apģērbā dod priekšroku tumšiem un neuzkrītošiem toņiem, tādēļ svētku dienā vīrs gribētu mīļoto redzēt košākās krāsās.

”Es zinu, ka viņš gribētu, lai es vairāk izceļu savu augumus, nevis slēpju, kā viņš saka, aiz maisveidīgiem lindrakiem,” norāda Ilze.

”Ir cilvēki, kas satraucas par lieko svaru, savukārt ir cilvēki, kas satraucas par pārāk lielu tievumu. Un to mums vajadzētu padarīt par bonusu, nevis trūkumu.

Jo tas ir tas, ar ko tu ej, tā ir tava saucamā ”fiška”, tas ir tas, kas tev ir, un tu ar to lepojies, nevis mēģini kaut kādā veidā noslēpt,” uzskatus par sievas ģērbšanās manieri klāsta Matīss.

”Tev ir citas kvalitātes, ko izcelt, tādēļ vajadzētu tevi no plandošajiem tērpiem izdabūt ārā,” pie Ilzes vēršas mīļotais.

Vai stilistiem izdosies Ilzi sapucēt vīram pa prātam, skaties šovā ”Stilistu kaujas” trešdien, 22. aprīlī, plkst. 21:40 TV3!