Pārvērtību šova skaistais pāris uzmirdz krāšņā fotosesijā pludmalē

23 komentāri
Pārvērtību šova skaistais pāris uzmirdz krāšņā fotosesijā pludmalē
VLADISLAVS PROŠKINS, F64

Pagājušās brīvdienās saulīte staigāja pa zemes virsu un lutināja ne vienu vien sauļošanās fanu. Karstajam laikam atbilstošai fotosesijai Ķīpsalas pludmalē bija ļāvies TV3 pārvērtību šova ”Stilistu kaujas” skaistais pāris Gunita Bižāne un Rolands Afanasjevs.

Kā Skaties.lv atklāj Rolands un Gunita, abi ir lieli saules pelžu cienītāji, tomēr laiskoties pludmalē nesanākot tik bieži, cik gribētos. Solītais karstums nesen abiem bija devis iemeslu doties uz veikalu, lai iegādātos jaunus peldkostīmus.

Foto: pārvērtību šova Gunita žilbina Merilinas Monro tēlā

Kā atzīst, Gunita, ja vien ir piemēroti apstākļi un iespēja izvēlēties, viņa dod priekšroku sauļoties nūdistu garā.

”Tad var tikt pie vienmērīgāka iedeguma. Es domāju, ka sauļoties pa pliko var savās lauku mājās, pagalmā. Un aiziet uz dīķi nopeldēties.

Patiesībā jūrmala arī nav slikta vieta, kur sauļoties kailam. Esmu daudzreiz baudījusi un vakaros pa pliko esmu gājusi peldēties. Kad tropiskās naktis bijušas. Un Latvijā atrast nomaļu pludmali nav nemaz tik grūti,” saka Gunita.

Gunita un Rolands fotogrāfam pozēja ne tikai jaunajos peldkostīmos, bet arī apģērbos, ko iegādājušies par ”Stilistu kaujās” iegūto dāvanu karti. Rotaļīgos kadros tapis iemūžināts ar pāra dēliņš Alekss.