Pārvērtību šova skaistais pāris negaidīti paziņo par šķiršanos

Pārvērtību šova skaistais pāris negaidīti paziņo par šķiršanos
PRIVĀTAIS ARHĪVS

Šopavasar īpašu pārsteigumu televīzijas skatītājiem sarūpēja ”Stilistu kauju” varoņi – pārvērtību šova dalībnieks Rolands kameru priekšā bildināja savu draudzeni Gunitu. Kāzas, kas bija plānotas nākamgad, tomēr nenotiks – kā pāris atklāj Skaties.lv, abi pieņēmuši lēmumu šķirties.

Rolands Afanasjevs un Gunita Bižāne bija kļuvuši ne tikai par vienu no TV3 pārvērtību šova pirmās sezonas populārākajiem pāriem, bet allaž atstāja sirsnīgas un saskanīgas ģimenes iespaidu.

Vēl Jāņos abi mīļi pozēja fotogrāfijās ģimenes albumam, savukārt nesen klāstīja, kā sarīkot atmiņā paliekošu randiņu, par to neizdodot veselu bagātību.

”Mums katram tomēr ir atšķirīgs domu gājiens. Izdomājām, ka būs vieglāk katram iet savu ceļu,” šķiršanos komentē Rolands. ”Katrā ziņā tālāk katrs kalsim savas idejas un plānus.”

Abi uzsver, ka pēc šķiršanās centīsies uzturēt draudzīgas un veselīgas attiecības.

Dēla Aleksa, kuram martā tika nosvinēta gada dzimšanas diena, audzināšanu turpmāk uzņemsies Gunita. Izrādās, laikā, kad abi iepazinušies, jaunā sieviete jau bijusi bērniņa gaidībās, bet, bērniņam nākot pasaulē, Rolands mazo pieņēmis un audzinājis kā savējo.

Tāpat abi nolēmuši, ka līdz šim kopīgi īrētajā dzīvoklī turpinās dzīvot Rolands, bet Gunita kopā ar dēlu tuvākajā laikā pārcelsies uz jaunu dzīvesvietu.

”Viss jau būs labi. Dzīve jau ar to neapstājas,” teic vīrietis.

Abiem ir arī lieli plāni, ko apņēmušies īstenot jaunajā dzīvē – Rolands iecerējis šī gada laikā tikt gan pie automašīnas, gan traktora vadīšanas tiesībām, bet Gunita pēc bērna kopšanas atvaļinājuma beigām apņēmusies pievērties karjerai. ”Man jau iepriekš mirkšķināja ar aci, ka es varētu kļūt par veikala vadītāju,” atklāj Gunita.