Pārvērtību šova skaistais pāris dalās lētu randiņu pieredzē

9 komentāri
Pārvērtību šova skaistais pāris dalās lētu randiņu pieredzē
VLADISLAVS PROŠKINS, F64

Lai aizvestu mīļoto meiteni uz randiņu, svarīgais ir sajūta un gribēšana, nevis finanses, pārliecināts TV3 pārvērtību šovā ”Stilistu kaujas” iepazītais Rīgas lidostas krāvējs Rolands. Sarunā ar Skaties.lv vīrietis atklāj, kā radis lutināt savu līgavu un bērna mammu Gunitu.

Romantiskas izdarības Rolandam Afanasjevam un Gunitai Bižānei nav svešas – šopavasar šovā ”Stilistu kaujas” viņi atklāja, cik romantisks bijis abu iepazīšanās stāsts lidostā, bet raidījuma noslēgumā skatītāji kļuva par aculieciniekiem kādam skaistam un drosmīgam solim – Rolands Gunitu bildināja.

Nu, kad vasara pieņēmusies spēkā un siltie vakari ir kā radīti romantikai, šova skaistais pāris dalās pieredzē, kā sarīkot atmiņā paliekošu randiņu, par to neizdodot veselu bagātību.

Rolands un Gunita uzmirdz krāšņā fotosesijā pludmalē

”Aiziet uz tirgu un nopērk dažādus labumus – augļus, dārzeņus, skatoties, ko paši vēlas. Paņem augļu grozu, meiteni pie sāniem un dodas kaut kur dabā, piemēram, pie ūdeņiem. Romantikai var līdzi paņem svecītes.

Ja uznāk dullums, var kaut vai ar velosipēdu aizbraukt saulrietu pabaudīt, un tas nemaksā pilnīgi neko,” savā pieredzē un ieteikumos citiem mīlniekiem dalās Rolands.

Skaistā Gunita pati sev degunā izdūrusi pīrsingu

Rolands uzskata, ka ne vienmēr randiņš ir jāplāno mēnesi iepriekš. Nesen abi izbaudījuši pavisam spontānu, bet skaistu randiņu galvaspilsētas nomalē.

”Mums bija brokastis Juglas krastā. Makšķerniekiem bija jāatdod pasūtījums, tad arī izdomājām: hop, pabrokastojam! Ātri ieskrējām rimčikā, paņēmām salātiņus trauciņos. Tā bija pilnīgi spontāna ideja. Ezera krastā pabrokastojām, uztaisījām kādu bildīti,” par nesen piedzīvoto stāsta Rolands.

Vīrietis norāda, ka romantiskam randiņam nevajag daudz – galvenais ir sajūta, ka vēlies ļauties piedzīvojumam ar mīļoto cilvēku.

”Var darīt jebko – kaut vai aiziet pastaigāties pa Daugavmalu, pasēdēt uz soliņiem, pavērot apkārtni. Galvenais ir sajūta, ka gribas to darīt, un noķert īsto momentu,” saka ”Stilistu kauju” dalībnieks.

Gunita atzīst, ka noteikti nevajag smādēt arī ātrās ēdināšanas ēstuvītes, jo ne jau smalks restorāns ir svarīgākais priekšnosacījums, ka randiņš būs izdevies.