Pārvērtību šova Rolands un Gunita atklāj, kā izklaidējas pašizolācijas apstākļos

1 komentārs
Pārvērtību šova Rolands un Gunita atklāj, kā izklaidējas pašizolācijas apstākļos
SKATIES

Laikā, kad pasaule uzlikta uz pauzes un cilvēkiem aicināti laiku pavadīt mājās, daudziem jādomā aizvien jaunas atpūtas iespējas. Pieredzē, kā šajā laikā izklaidējas ģimenē, dalās TV3 pārvērtību šovā ”Stilistu kaujas” iepazītie Rolands un Gunita.

TV šova ”Stilistu kaujas” sezonas populārākie dalībnieki Rolands Afanasjevs un Gunita Bižāne Skaties.lv norāda, ka no citām Latvijas ģimenēm ne ar ko īpaši neatšķiras un arī viņi kopā ar gadu veco dēliņu Aleksu iecienījuši ilgas pastaigas svaigā gaisā.

Rolands atklāj, kā dīkstāve nākusi par labu ģimenes dzīvei

Tāpat šajā laikā kā vēl nekad abi var nodoties ilgām sarunām, kā arī vairāk tiek skatīts televizors. Gunitai starp iecienītākajiem seriāliem ir “Faziletas kundze un viņas meitas”.

Rolands atklāj, ka mājās pavadītais laiks abus pamudinājis pievērsušies arī galda spēlēm.

”Tika izcilāta dambrete, bija arī interese par ”Cirku”. Nezinu, vai mājās ir ”Monopols”, bet, ja atradīsim, noteikti to vajag uzspēlēt. Katram, kam šī spēle ir, noteikti vajag izmēģināt, jo tas tiešām paņem daudz laika,” teic šova varonis.

Pēc Rolanda domām, šis ir īstais laiks, lai pievērstos arī lielāku vai mazāku pužļu likšanas hobijam, īpaši tām “saliekamām bildēm”, kas sastāv no vairākiem tūkstošiem mazo gabaliņu, kas reizē kalpo arī par lielisku pacietības treniņu.

Runājot par pacietību, Rolands atzīst, ka šis ir laiks, kad iecietība un savaldība tiek pārbaudīta ne vienā vien ģimenē, un pēc atgriešanās ”normālajā” dzīvē varētu izsaukt vispārēju ģimeņu šķiršanos.

”Vairāk tomēr ir jānosveras par labu ģimenei un nevajadzētu būt tādam bardakam. Mums katrā ziņā tas nedraud,” tā Rolands.