Pārvērtību šova Rolands izskaidro, kādēļ mīļoto bildinājis visas Latvijas priekšā

20 komentāri

TV3 pārvērtību šova ”Stilistu kaujas” skatītāji šonedēļ bija liecinieki pavisam romantiskam pavērsienam – raidījuma noslēgumā izskanēja bildinājums. Sarunā ar Skaties.lv topošais vīrs atklāj, kādēļ precību piedāvājumu mīļotajai izteicis TV kameru priekšā.

Raidījuma varoni Gunitu Bižāni (25) šovam ”Stilistu kaujas” pieteica mīļotais vīrietis Rolands Afanasjevs (32), lai iepriecinātu viņu Sieviešu dienā. Sabiedrības uzmanības lokā nonāca ne tikai sievietes krāšņās pārvērtības, ko viņa piedzīvoja ar Latvijā populāro modes ekspertu gādību, bet arī abu iepazīšanās stāsts.

Gunitas un Rolanda skaisto mīlas stāstu lasi šeit!

Kā tagad Skaties.lv atzīst šova varoņi, stāstā par iepazīšanos lidostā ir kāda detaļa, ko viņi vēlas izskaidrot visiem raidījuma skatītājiem. Proti, abi iepazinušies gadu agrāk, nevis pērn, kā Rolands stāstīja šovā.

To, ka šī bija mīlestība no pirmā skatiena, apliecina arī Gunita, kura 2018. gada 14. jūlijā Rīgas lidostu devusies līdzi draudzenei, kurai vajadzējis satikt Rolandu, ar kuru tobrīd attiecības jau bija izjukušas.

”Es prasīju, kāds viņš ir, vai viņš ir brīvs? ”To tu pati varēsi pajautāt,” viņa atbildēja,” atminas Gunita. Tajā brīdī viņa vēl nenojauta, ka šis brauciens izrādīsies liktenīgs.

”Viņš iznāca no veikala, un sākumā man viņš izskatījās kā rūķītis, bet tajā pašā laikā ļoti simpātisks,” saka pārvērtību šova varone.

Jūtas abu starpā uzplaukušas nekavējoties. ”No tās pašas dienas sākām dzīvot kopā,” saka jaunā sieviete.

Kā patīkamu aspektu Rolands atzīst to, ka abu kopā dzīvošana veidojusies no absolūtas nulles: ”Sākumā Gunitai pat īsti nekādu drēbju nebija.”

Pērnā gada martā pasaulē nāca abu kopīgais dēliņš Alekss, tādēļ lēmums par attiecību noformēšanu oficiāli ir tikai likumsakarīgs.

Jautāts, kādēļ bildinājums izteikts TV šovā, Rolands, kurš ikdienā lidostā strādā par krāvēju, neslēpj: ”Jau no bērnības esmu ļoti atraktīvs. Man vispār patīk būt starmešu gaismā. 2. klasē, kad es ieraudzīju, ka mani puikas ar kori tikuši avīzē, es sāku dziedāt korī.”

Skolas laikā viņš pat pamanījies dziedāt divos koros un divos ansambļos. ”Balss ir ļoti laba. Godīgi sakot, man viens no projektiem ir pamēģināt piedalīties ”X Faktora” atlasē,” atzīst Rolands.

Savukārt plāns par bildinājumu televīzijas kameru priekšā nācis nejauši. ”Gribēju to darīt Romā, bet šī bija iespēja to izdarīt ātrāk. Radās situācija, ka bija iespēja piedalīties šovā un nodomāju, kāpēc gan ne. Protams bija jāsaņemas, bet tas bija no visas sirds,” par lielo dzīves notikumu stāsta vīrietis.

Viņš neslēpj, ka šova filmēšanas noslēgumā gan uztraukums, gan apjukums bijis liels, taču ļoti priecājas, ka šis svarīgais solis sperts.

”Kāzas plānojam svinēt nākamgad, jo tas tomēr ir diezgan liels finansiāls ieguldījums,” saka Rolands.

”Es bērnībā sev apsolīju precēties vienreiz un to visu izbaudīt vienreiz. Kā mājai pamatus veidot, tā arī ģimeni – kārtīgi, pamatīgi. Es gribu vienu skaistu ģimeni, un uz to mēs arī ejam,” tā Rolands.